2733
2734
عنوان

بی مزه ترین ادمای سایت🙄🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 4022 بازدید | 231 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
از اونا بی مزه تر اونایی هستند که هر چند روز یکبار تاپیک میزنن معلما حقوقشون بالاست؛کاری انجام نمیدن ...

دقیقا حالا خودشون یک ساعت با بچه شون میخوان درس کار کنن جنگ اعصاب میگیرن بعد میگن معلما کاری نمیکنن حقوق میگیرن 

دوست خوب من که امضای منو میبینی یا نه حواست نیست و رد میشی اینو بدون در همین لحظه از خدا میخوام گرد و غبار غم از روی دلت بلند بشه و شادی و آرامش رو با تمام وجودت احساس کنی❤️🌱
من که همش فکر میکنم یک کاربری هستن که الکی ادای دوستارو در میارن ریپ میزنن همو اینجا سخته با کسی دو ...

چی میگه؟😏😂

@آنه_دختری_در_پاریس    

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

عزیزم به ما شما ربطی نداره ها شما مدیر سایت نیستی که 

اگه نی نی یار ها مشکلی داشته باشن خودشون میگن!!!

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
مشخصه که نمیرم مگه وقت اضافه دارم همن موقع که میرم میبینم داستان چیه میام بیرون خاله زنک بازی

عزیزم ولی ظاهرا وقت اضافی داری براشون تاپیک بزنی😂

دوست خوب من که امضای منو میبینی یا نه حواست نیست و رد میشی اینو بدون در همین لحظه از خدا میخوام گرد و غبار غم از روی دلت بلند بشه و شادی و آرامش رو با تمام وجودت احساس کنی❤️🌱
2706