2752
2734
عنوان

دردودل یه دانشجوی خوابگاهی🚶🏼

419 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها امیدوارم حال دلتون خوب باشه

بی مقدمه شروع میکنم 

اول هفته بابام برام ۷۰۰تومن زد 

۳۵۰پول لیزر با ۱۰۰تومن هزینه اسنپ رفتو برگشتش

۲۰۰پول بلیط برای هفته بعد رفتن به خونه 

الانم ۵۰تو کارتم دارم :) میشه هزینه اسنپ برا هفته دیگه رفتن به ایستگاه قطار:)

و الان اگه زنگ بزنم پول ندارم مامانم غرغر می‌کنه که پولاتو چیکار میکنی پس زنگ نمیزنم

درسته بچه ها باید پدر و مادرو درک کنن ولی توروخدا شماهم هوای بچه هاتونو داشته باشین منم دوست ندارم فشار بیاد به مادر پدرم ولی خب تقصیر من چیه 🫠

ببخشید سرتونو درد اوردم دوستان خیلی دلم گرفته بود صرفا خواستم یه دردودلی کنم💔

الانم تو پارک نشستم دعا میکنم یه پولی از یه جایی برسه💔😂🚶🏼

الان تنها هدفم تو زندگی اینه بصورت واقعی شاد باشم

خب نمیدونم حرفم درسته یا نه هرکس به شرایطت خودش

ولی خب لیزر فعلن نرو

بزار بعدا برو

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب عزیزم لیزر نرو

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...

شرایط و برای پدر و مادرت توضیح بده بگو تو اون شهر غریبی و بی پولی سخته فعلا هم بی خیال لیزر شو یا یه کار پاره وقت پیدا کن

باران که می بارد دلم چه کودکانه تنگ می شود،،،،

لیزر رو میذاشتی وقتی ک پول داشتی واقعا ضروری نیست. حالام عیب نداره تونستی دنبال کار پاره وقت بگرد.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2706