2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59905 بازدید | 451 پست
متاسفانه در ایران و البته در دین اسلام زن =برده جنسی حتی هم جنسای خودمونم این نظرو دارن 

اصلا این طرز فکر مربوط به ایران و دین اسلام نیست، بر تحقیق کن ببین تو دین اسلام چقققققققدر مقام زن بالاست. تو فرانسه خیابونا و مغازه‌های هست که زن برای فروش گذاشته میشه لخت و عور. لطفا الکی جو رو دینی و سیاسی نکن، بذارید بنده خدا درددل کنه

God help me to be strong enough not to lie to myself 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شما هم بهتره اول خودتون رو حتما درمان کنین علت عفونت شما رابطه تو زمان پریودیه با چند روز مصرف انتی بیوتیک خوب میشه ادامه دار بشه ممکنه دهانه رحم رو درگیر کنه،بعد هم روی غذای شوهرت کار کن گرمیجات بهش نده،غذاهای سرد کننده بده،سعی کن خونه همیشه بوی گلاب بده تا اعصابش آروم باشه میتونی آرامبخش بخری وتوی اب خوردن یا چای بریزی بدون اینکه بفهمه،خودت هم اگه ارامبخش بخوری خیلی خوبه سرترالین ۵۰ بخور هفته اول نصف وبعد روزی یک عدد یه جوری به همسرت هم بدی خیلی خوبه، سرترالین علاوه بر ارامبخش بودن میل جنسی رو کم میکنه

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�
2740
خاکبرسر همچین آشغالایی  اصلا حس میکنم تو ایران ازدواج وجود ندارد به اون میگن بردگی  و ...

بدونه تحقیق حرف نزنید، فقط تو ایران نیست همه جای دنیا ظلم وجود داره.

God help me to be strong enough not to lie to myself 
اره مادر نشی اصلا تو سن ۱۵ سالگی  هامله شو زایمان کن بزرگ کن آخر ماله تو نباشه ظلم بخدا

ببخشیدا تقصیر خانوادته که بچه ۱۳ ساله شوهر میدن .اون موقع تو باید با دوستات بازی میکردی

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که:نه سوادِ حرف زدن داشته باشد،نه شعورِ لازم برای خاموش ماندن ...

دختر خیلی خطرناکه ترامادول مصرفش مغز رو کلا نابود میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
اومد جام؟؟؟ ولم گرفت؟؟ یعنی چی  لحجه کجاس ؟؟

اولا که لهجه درسته نه لحجه!  ثانیا مثلا بگه فلان جا . چه اهمیتی داره الان؟ 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
واقعا حالا من بدبخت از ۱۳ سالگی که الان  داره ۱۸ سالم میشه کتک کتک ترس همش آدم بمیره اینجوری زن ...

دقیقا چند صفحه خوندم‌که برسم به این چون حدس زدم تو سن خیلی کم ازدواج کردی.

شوهر کردی بچه دار شدی بچه ات بزرگ شده خودت تازه ۱۸ سالته ! 

اگه شوهرت خوب و خوش اخلاق بود هم این زندگی زندگی نبود عزیزم.

هرچیزی به جای خودش بدرد میخوره و قشنگه.

الان تو باید به فکر درس و مشق و کنکور و کلاس و خوش‌گذرونی‌ با دوستات می‌بودی نه شوهر داری و بچه داری.

شوهرت ترامادولیه راحت میتونی بخاطر اعتیاد ازش طلاق بگیری.

بابت این کتکی که خوردی برو پزشک قانونی مدرک جمع کن.

جداشو برو ادامه تحصیل بده برو مدرسه دیپلم‌بگیر بعد بخون برا کنکور تا بلکه بتونی یه اینده ای برا اون بچه درست کنی.

چون حمایت خونواده رو هم نداری پدر مادرت اگر حامی تو بودن که تو ۱۳ سالگی شوهرت نمیدادن بدبخت شی.

اونموقع که میگیم ازدواج زیر ۲۰ سال درست نیست بخاطر همین ‌‌‌‌‌‌چیزاست منتها خانومای نی نی سایت میان یقمونو میگیرن که بعضی دخترا زود بزرگ میشن،زود فهمیده میشن،اختلاف سنی با فرزند باید کم باشه و این چرت و پرتا.کل زندگی رو تو شوهر کردن و زاد و ولد میدونن

Having fun while stuck in life
2706