2733
2734
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59955 بازدید | 451 پست
میدونی استارتر جان من جای تو و تو زندگیتون نیستم ولی حقیقتا با تعریفی که شما کردی و با خوندن این بخ ...

همیشه همینه من خیلی کوتاه میام میدونه نمیرم هیچی نمیگم هرکاری دلش میخواد میکنه بخدا اگه اخلاق خوی داشته  باشه 

2731
گیر افتاده چون سیاست نداره. شوهر اینو راحت میشه خرش کرد چون نیاز جنسیش شدیده. میتونه قهر کنه بره خون ...

شوهرش ترامادولیه. اینا تعادل روان ندارن. بیاد بگه غلط کردم هم باز دو روز دیگه کار خودش رو میکنه

کسی ک قرص مصرف میکنه دیگ حالت عادی نداره. خودتو اون بچرو نجات بده چون تموم این رفتارا توی ذهنش می مونه و بزرگتر بشه معلوم نیست چ چیزایی اتفاق میفته 

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳
متاسفانه در ایران و البته در دین اسلام زن =برده جنسی حتی هم جنسای خودمونم این نظرو دارن 

خاکبرسر همچین آشغالایی 

اصلا حس میکنم تو ایران ازدواج وجود ندارد به اون میگن بردگی 

وقتی نمیتونی اما با کتک مجبوری تمکین کنی 

وقتی یه چیزیو نمیخای اما با کتک بهت تحمیل میکنن 

یه جایی رو نمیخوای با کتک میبرنت 

بسه دیگه ظلم تا کی؟🥺💔

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 
همیشه همینه من خیلی کوتاه میام میدونه نمیرم هیچی نمیگم هرکاری دلش میخواد میکنه بخدا اگه اخلاق خوی دا ...

چقدر درکت میکنم...ولی توروخدا به خاطر بچتون هم که شده دیگه تحمل نکن

همین الان برو پزشکی قانونی به راحتی میتونی ازش شکایت کنی و پروسه طلاق هم سریعتر پیش میره

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
اره همین بچرو دو سه  بار زده مثلا میگه بابا گوشیتو بده داد میزنه سرش یا شب دیر بخوابه دعواش میک ...

مرتیکه ی روانی طلاق بگیر ازش خودتو و بچتو از دستش نجات بده😔

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
2706