2410
2553
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

59769 بازدید | 451 پست

من همیشه بعد پریود هام عفونت میکنم بدنم زخم میشه میسوزه ی چند روز اینجوری  بعد خوب میشه باهمین درد سوزش رابطه داشتم باهاش حتی هرشب دیشب گفتم ک قرص میخوره ترامادول خوردش اومد جام گفتم امشب دیگه ن درد میکنه همه جام بچمم خواب بود بلند شد موهامو کشید  تموم وسایل خونه  رو پرتم کرد من ب خاطر بچم بیدار نشه نترسه همه درد هارو تو دلم ریختم دیدم بچم بیدار شده مامان آب میخوام بهش آب دادم رفتم بغلش خوابیدم داشت خوابش می‌برد بعد شوهرم حرف می‌زد میگفت الان بچه خوابید  گمشی بیرون منم گفتم من برای تو اینجا نیستم برای بچمه پرید روم گلمو گرفت داشت خفم می‌کرد بچم بلند شد جیغ کشید گریه کرد ولم گرفت الان اینقدر گلوم درد میکنه نمیتونه نفس بکشم نمیدونم خدا اون بالا نیست چرا اینجوری میکنه درد هامو ب کی بگم آخه دلم میخواد خودکشی  کنم زندگی کثافت بارمو تموم کنم 😭😭

بجای خودکشی طلاق بگیر

تو الان مسئولیت دوتا زندگی به دوشته اگر خودتو بکشی بچت روهم کشتی

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهرت اعتیاد به قرص داره ازش مدرک جمع کن 

یه روز به دردت میخوره 

اگه بتونی برو پزشک قانونی از اثار روی گردنت مدرک بگیر 

دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

چ وحشیه

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2714

نمونه بارز ی حیوان 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
خب تمیکین میکردی

متاسفم...

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

عزیزم 😦😦

لعنت به مردا که اذیت میکنن زناشونو چی بگم والا😢

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏
2706