2733
2739
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59941 بازدید | 451 پست

دو هفته قهر برو خونه بابات آدمش کن. چون نیاز جنسیشم شدیده میاد به پای تو و پدرت می افته و التماستون میکنه که برگردی من با این روش تونستم شوهرمو عین موم تو دستم بگیرم. ... راستی وقتی اومد التماس با ناز و افاده برگرد و ازش جلوی پدرت قول بگیر که دیگه این رفتارای زشت رو نکنه وگرنه سری بعد طلاق میگیری ازش و بچشم میدی خودش.... نزار بفهمه بچه نقطه ضعفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب خاطر اونه هنوز تو این خونه جهنمی هستم راه رفتن ندارم بچمو چیکار کنم

اینجوری بچه آرامش داره الان؟

وقتی هر روز مادرشو داغون و درهم شکسته ببینه

وقتی دیشب همچین صحنه ای رو دیده...

اینجوری فقط دارید به خودتونو بچه ظلم میکنید

فک نکنم دادگاه بچه رو به همچین پدر روانی بده خودِ اون پدر هم بچه رو نمیخاد با این حالش...

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

خاک توسررش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
خب تمیکین میکردی

چیییی؟ تمیکین میکردی؟😡 

خیلی دلم میخاد بدونم اگه جاش بودی بازم با خونسردی تمکین میکردی یا نه؟💔 

این یه زنه زن !!!!! حیوون یا عروسک جنسی نیست که هرجوری دلشون بخواد باهاش رفتار کنن فهمیدی؟ 

زن ارج و ارزشش بالای ارشه اوکی؟ 

و کار اون حیوان صفت دست کمی از تجاوز آمیخته با شکنجه روحی ندااااررررهههه 

شماهم یا زن نیستی یا اگرم زن باشی واقعا واست متاسفم که آبروی هرچی زنه میبری 🤐😑

لطفاً اگر نمیتونی دردی ازش دوا کنی یا از تاپیک برو بیرون یا بمون و سکوت کن 

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 
به شوخی گفتم تمیکین....اون تمکین..برای خودت متاسف باش

برا خودم هستم برای کسی که نمیدونه کجا چطور حرف بزنه هم هستم

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

مرتیکه وحشی 😑 چرا خودکشی بچت گناه نداره وقتی ب این چیزا فک میکنی ی نگاه ب صورت معصوم اونم بنداز   طلاق بگیر خودتو راحت کن تازه اینکه قرصم میخورع میشه مدرک واسه گرفتن بچت ازش

عزیزم اولین کار برو دکتر و درمان کن خودتو.طبیعی نیس هرسری بعد پریود عفونت گرفتن.بعدم شوهرتو میشناسی میدونی وحشیه نزار کار به اونجاها بکشه.شما که جدا بشو نیستی راه بیا باش.نمیتونی هم با شوخی و قربون صدقه ردش کن که اینجوری نشه.یا با روشای دیگه راضیش کن.هم خودت گناهی هم بچت.بعدا هم تو حال خوب باش حرف بزن که درک کنه ادم بعصی وقتا نمیتونه واقعا

2706