2752
2734

خانوما من دوهفتس ازعروسیم میگذره،روز دوم بعدعروسیم باتموم ترس ودردش بکارتم ازدست دادم،ازاون روز یبار دیگ رابطه داشتیم ،ترس دارم خودمومحکم میگیرم،اخه انگارروز اوله خیلییی دردداره خیلیییی چیکارکنم پس کی دردش تموم میشه؟همه گفتن باراول دردداره ولی من بعد رابطه بعدیم خونریزی ودرد دارم،یعنی میشه زخم باشه فعلا؟بعداز رابطه اول چقدر بعدش میتونم رابطه برقرارکنم ک دردنداشته باشم؟

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐

خب چرا دکتر نمیری

یا پیش ی ماما برو

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روان کننده استفاده کنید.بقول دوستمون پیش ماما خوب برو.من خودم پیش ماما رفتم

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2731
خب چرا دکتر نمیری یا پیش ی ماما برو

اخه من فک کردم طبیعیه چون دوهفتس ازرابطم میگذره بخاطر ترس ودرد نمیتونم بازم رابطه داشته باشم🥹

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
روان کننده استفاده کنید.بقول دوستمون پیش ماما خوب برو.من خودم پیش ماما رفتم

روان کننده میزنم ,بخدا خیلی دردداره افسردگی گرفتم ازاینکه نمیتونم رابطه برقرارکنم😭

چند بار پشت سر هم داشتهباش درست میشه

🌻  یه حرفهای رو‌نباید به کسی گفت🌻یه حرفهای رو‌نمیشه به کسی گفت🌻 و‌چقددددددددددر سخته که تو سینه سنگینی میکنه😔 بیچاره قلبم💔
درد و ک مونده ب ادمش من تا ی ماه درد داشتم هنوزم اولش یزره درد دارم ولی خون ریزی،رو برو دکتر ب نظرم ...

چندروز ازرابطه اولت گذشت ک رابطه دومو برقرارکردی؟

هرچی بین رابطه هات بیشتر فاصله بندازی بدتره

دفعه های بعدی از دفعه اول سخت تره چون دفعه اول درد کشیدی خودتو سفت میکنی باید تند تند رابطه داشته باشی تا واست عادی بشه سفت نگیری خودتو

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
خودتو منقبض نکن اینجوری دردت میگیره گلم شل کن خودت رو بعد اینکه مرتب رابطه داشته باشید تا عادت کنی ...

نمیتونم بخدا انگار اومدم جنگ انقدر خودمو محکم میگیرم😭هرشب؟وای بخدا دردش مثل کابوسه

چندروز ازرابطه اولت گذشت ک رابطه دومو برقرارکردی؟

دو روزم نشد و دردمم بگم خیلی،زیاد بود در حدی ک گریه میکردم جیغ میزدم ولی چون میدونستم باید تحملش کنم تا تموم شه ..ولی حتما ژل روان کننده بزن خشکی ام دردو بدتر میکنه

2706