2737
2739
سلام من تو 3 ماه آخر بارداریم و اول چهار سونوی غربالگریم رو رفتم دکتر الماسی بیمارستان مهر. گفتن کارش خیلی خوب و دقیقه. بعد از عروسی همه بهم میگفتن دختر میزای و وقتی باردار شدم همه بهم میگفتم دختره و نشونه های دختره و ... خودم و خودمم باورم شده بود که دختره. تا اینکه رفتم پیش دکتر الماسی و گفت پسره ! که در جواب شوهرم که گفت مطمئنید ؟ گفت چی میگی من دارم می بینیم ایناهاش ... حالا نمیدونم چقدر دقیقه و میتونم روحرفش حساب کنم و سیسمونی بخرم ؟ آخه میخوام یه سفر برم قشم و نمیخوام ماهم بالا باشه ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماه آخری ؟؟؟ معلومه سونو درست میگه تا خاله خانباجیا
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2740
مرسی ژوان عزیزم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
برام جالبه بعد عروسی و قبل باردار شدنت هم بهت گفتن دختر میزایی دقیقا بر چه اصلی ؟ اینا دیگه خیلی پیشرفته بودن قبل باردار شدن هم جنسیت را حدس می زنن
من دوستم ١١ هفته رفته بود سونوی دکتر الماسی که بهش گفته بود پسر و پسرم بود
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
قبلش پسر میخواستم ولی چون همه میگفتن دختره ذهنم رو با دختر آماده کرده بودم. شوهرم پسر میخواست . در مورد حرف محدثه هم دقیق گفت این بیضه هاشه اینم آلتشه ... پس به نظر شما اعتماد کنم و سیسمونی پسرونه بخرم ؟
2706