2752
2734
سلام من تو 3 ماه آخر بارداریم و اول چهار سونوی غربالگریم رو رفتم دکتر الماسی بیمارستان مهر. گفتن کارش خیلی خوب و دقیقه. بعد از عروسی همه بهم میگفتن دختر میزای و وقتی باردار شدم همه بهم میگفتم دختره و نشونه های دختره و ... خودم و خودمم باورم شده بود که دختره. تا اینکه رفتم پیش دکتر الماسی و گفت پسره ! که در جواب شوهرم که گفت مطمئنید ؟ گفت چی میگی من دارم می بینیم ایناهاش ... حالا نمیدونم چقدر دقیقه و میتونم روحرفش حساب کنم و سیسمونی بخرم ؟ آخه میخوام یه سفر برم قشم و نمیخوام ماهم بالا باشه ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
ماه آخری ؟؟؟ معلومه سونو درست میگه تا خاله خانباجیا
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
مرسی ژوان عزیزم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
برام جالبه بعد عروسی و قبل باردار شدنت هم بهت گفتن دختر میزایی دقیقا بر چه اصلی ؟ اینا دیگه خیلی پیشرفته بودن قبل باردار شدن هم جنسیت را حدس می زنن
من دوستم ١١ هفته رفته بود سونوی دکتر الماسی که بهش گفته بود پسر و پسرم بود
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
قبلش پسر میخواستم ولی چون همه میگفتن دختره ذهنم رو با دختر آماده کرده بودم. شوهرم پسر میخواست . در مورد حرف محدثه هم دقیق گفت این بیضه هاشه اینم آلتشه ... پس به نظر شما اعتماد کنم و سیسمونی پسرونه بخرم ؟
2706