2737
2734

من سونو دادم یک کیست 1سانتی تو سینه راست و دوتا کوچکتر به همراه یه توده تو سینه چپم بود و سینه هام شدیدا درد میکردن. دکترم گفت فقط ویتامین ای قرص گل مغربی بخورم هفته ای دوبار 

دردسینم خیلی بهتر شد تااینکه پریود شدم ودوباره درد شدید گرفتم الان یک هفته از پاکی میگذره و 14سیکلم ولی دردسینم قطع نشده اصلا نمیتونم سوتین ببندم... 

بنظرتون خطرناکه؟

خیلی اعصاب و روانم بهم ریخته

راستی تو اقدامم هستم وبعدازاقدامام دیگه گل مغربی رونخوردم ولی ویتامین ای رو میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

گل مغربی درد رو کم میکنه و اینکه توی پریودی کیستا تغییر سایز میدن و حساس تر میشن طبیعیه دردشون نگران نباش فقط تحت نظر ی پزشک کاربلد باش. ورزش کن کافئین چربی سرخ کردنی شیرینی جات غذاهای کنسروی نخور تا میتونی میوه و سبزی تازه بخور. سیر بریز تو غذاهاتون و استرس رو هم از خودت دور کن

گل مغربی درد رو کم میکنه و اینکه توی پریودی کیستا تغییر سایز میدن و حساس تر میشن طبیعیه دردشون نگران ...

ببین گفت بخورم تا سه ماه بعد برم سونو ببینه سایزش تغییر نکرده

فقط روزی یه لیوان چایی میخورم همین ولی دردش خیلی رواعصابه

سینه سمت چپتم درد میکنه؟

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️
2706