2733
2734
عنوان

کسانی که کیست سینه وتوده دارن بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2511 بازدید | 45 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هردو یه جور بدی

خوب پس سرطان نیست

سرطان درد نداره

♥️خدایا: سه تا خواهش دارم:۱) مادرمو قبل ازینکه من مادر بشم ازم نگیر(ترجیحا دختر چشم سبز). ۲) کمک کن این بار راه را درست بروم. ۳) کارهام و سلامتی صورت و چشم و پاهامو به تو میسپارم.♥️ممنون عشقم دیگه با خودتا♥️Daisy♥️

عزیزم انشالله سلامت باشی.

اما توروخدا ترسو بزار کنار و برو پیش متخصص زنان و سونو و ...همه معاینات لازمو انجام بده.دور از جونت زبونم لال اگه چیز بدی باشه سریع جواب میگیری و درمان میشی.

تازگیا زن برادرم دچار شده و داره درمان میکنه و کلی هم روحیه شو برده بالا.فقط به خاطر ۴تا بچه ش.

توروخدا همین فردا برو متخصص

2731

ویتامین ای ضرر نداره دستت میاد خودت نسبت به دردت روزارو نزدیک و دور کن من یه زمانی از شدت درد هرروز میخوردم تا چند ماه بعد کردم یه روز درمیون دیدم خوبم دردم زیاد نشد کردم هفته ای دو تا خداروشکر چش شیطون دراد بعد چندسالم قطع کردم چند ماهه کیست و درد ندارم دیگه

قهوه   کافئین دارا    شکلات    کاکائو    (چای زیاد) نخور

لطفا درخواست دوستی ندید
فقط روزی یه لیوان چایی میخورم همین ولی دردش خیلی رواعصابه

مال تغییرات هورمونیه شاید این ماه مثلا تخمک بزرگتر یا کوچیکتری داشتی شاید میزان هورمونت بالا پایین شده کلا استرس درد رو بیشتر میکنه منم کیست دارم یه سری اینقد فکری شده بودم و معاینه میکردم خودم رو که تا دستمم درد میگرفت ریلکس باش عزیزم سونو دادی مشکلی نبوده خیلی خانوما تو ۳۰ سالگی دچار کیست میشن

من چهار ساله تو سینه جپم یه توده تقریبا دوسانتی دارم که سفته و فقط زمان تخمک گذاریم درد می کنه. از ترس اینکه سرطان باشه میترسم برم دکتر

فروش انواع پسته درجه یک صددرصد تضمینی در آجیل و خشکبار شهبارwww.shahbar.ir
عزیزم انشالله سلامت باشی. اما توروخدا ترسو بزار کنار و برو پیش متخصص زنان و سونو و ...همه معاینات ل ...

رفتم عزیزم هم زنان هم جراح عمومی هردوگفتن خطرناک نیست ولی دردش قطع نمیشه کلافم کرده

ویتامین ای ضرر نداره دستت میاد خودت نسبت به دردت روزارو نزدیک و دور کن من یه زمانی از شدت درد هرروز ...

الهی شکر پس ممکنه کلا ازبین برن؟؟! 

من فکزکردم فقط جلوس رشدشدن گرفته میشه