2737
2734

من ی دختر ۱۸ سالم که همیشه درس و نمراتم از خودم مهم تر بوده..‌ هیچ حقی نداشتم و ندارم... دختریم که اگه روزی همسر شد یا مادر ی انسان بی کفایته چون افسردس و روحی نداره دیگه کاملا خنثی...مث این عروسکا که چهرشون خنثی نشون میده ولی دلشون فشار میدی گریع میکنن 

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست

محدود از چه نظر من خونه بابام خیلی راحت و ازاد بودم 

ولی الان ازدواج کرذم خیلی محدود شدن از نظر پوشش از نظر رفت و امد از نظر تفریح از همه نظرها حتی اجازه ندارم ی اینستا یا تله داشته باشم و اگ کاری یدون اطلاعشوهرم بکنم اشوب میکنه و زندگیو ب کام منو بچه هام زهر میکنه 

همه فکر میکنن من خیلی خوشبختم ک وضع مالی شوهرم متوسطرو ب بلاعه ولی چ فایده ک یکم خسیسه و من از همه نظر محدودم🙃 انقدر درد و ناراحتی دارم ک بخام گریه هم کنم حتی اک بکسال تموم گریه کنم هم سبک نمیشم فقط میریزم توی خودمو خورد و داغون میشم😊

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
داستان خیلی غم انگیزیه که دخترا تو این جامعه محدودن که فقط خانواده به فکر حرف مردمن و آبروی خودشون و ...

نسل های بعدی بچه های همین مادر های افسردن 🙂ی نسله بدبخ تر

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست
2740

من تو اتاقم حبس شدم

از گوشیمم نمیتونم استفاده کنم

سریالم نمیتونم ببینم

واسه همین دارم درس میخونم ک از این فلاکت دربیام

چون میسر نیست ما را کام او     عشق بازی میکنم با نام او🌼🌱
من تو اتاقم حبس شدم از گوشیمم نمیتونم استفاده کنم سریالم نمیتونم ببینم واشه همین دارم درس میخونم ...

عیب نداره صبح میشه این شب باز میشه این در  انشالا که موفق باشید سخت تلاش کن تا خودتو از شرایطی که باعث ناراحتیته خلاص کنی شاغل که بشی استقلال مالی داشته باشی دیگه کسی نمیتونه بهت دستور بده

محدود از چه نظر من خونه بابام خیلی راحت و ازاد بودم  ولی الان ازدواج کرذم خیلی محدود شدن از نظ ...

من مجردم همیشه توهونم نه درس گذاشتن بخونم نه دوستی دارم نه بیرون میذارن برم من اگه ازدواجم بکنم مث تو میشم😔

عیب نداره صبح میشه این شب باز میشه این در  انشالا که موفق باشید سخت تلاش کن تا خودتو از شرایطی ...

همینکارو میکنم؛ممنونم  

چون میسر نیست ما را کام او     عشق بازی میکنم با نام او🌼🌱
2706