2733
2734
ساعتی چقدر میشه دراورد؟

من دوساعت با دیجیکارها کار میکنم چهارتومن در میارم خوبیش اینه که اینترنت کم مصرف میکنه

با ایراپیشه هم هروقت پلاک بزاره مثلا چهار ساعت کار کنی شاید پنج شش تومن دربیاری

ولی من کندم اینجا بعضی خانما ماهی چهارصد کاسب میشن

کاربر سال۹۷ هستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

من خیلی ساله ازدواج کردم ولی تو خانواده خیلی محدود بودم و تو این محدودیت از لجم خیلی خط قرمزارو رد کردم ولی میخوام بگم بعضی محدودیت ها خوبن بعضیا واقعا بی خود هستن . هر کاری میکنید عاقلانه بهش فکر کنید نه احساسی

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!

یچی میگم فقد نریزین رو سرم 

زمونه بدیه واقن خیلی بد اوناام نگرانتونن مث من ک نگران خاهر ۱۴ سالمم

قراره ی دخمل خانوم خشمل بیاد تو زندگیمون   لطفا برا سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرست 🙂کاربری دوممه🙄

یعنی منم مث شماها هرچی سنم بیشتر بشه محدودیتام کم نمیشع؟واقعا؟ 

چرا الان گریم گرفته (= شماام مث من حس بی پناهی میکنید؟حس اینکه از بقیه کمترید؟حس اینکه انگار یکیتون مرده...این افسردگیه؟ اینکه تو فامیل هم سن و سال هات ازاد باشن ولی تو نه .... اینکه تا میگن ی جا بریم استرس بگیرید و بغض کنید و حتی توان مطرح کردنشو با خونواد نداشته باشید بترسید از نه شنیدن 

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست
من دوساعت با دیجیکارها کار میکنم چهارتومن در میارم خوبیش اینه که اینترنت کم مصرف میکنه با ایراپیشه ...

موفق باشی به هر حال هر کاری از بیکاری بهتر است

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه

داستان خیلی غم انگیزیه که دخترا تو این جامعه محدودن که فقط خانواده به فکر حرف مردمن و آبروی خودشون و زندگی خودشون و فکر میکنن بچشون عروسکشونو که صاحبش باشن و هر تصمیمی که خواستن براش بگیرن و زندگیشو نابود کنن فقط امیدوارم نسل های بعدی پدر و مادرا اینطور نباشن یا اگه اینطورن هیچوقت صاحب بچع نشن که یه انسانی که ساده ترین حقش حق زندگی کردنه رو رواز زندگی کردن منع کنن

2706