2737
2739

روانشناس رفتم و حود اون هم دلیل پدرم رو رد کرد چون گفت خودت مهمی و معیار های تو آینه و اینم بیشترش رو داره 

از طرفی پدرم مخالف هست ولی باز میگه خود دانی ولی ته دلش و حتی زبونش هم راصی نیس

پدرم میگه موقعیت های بهتر میاد پولدارتر و... 

ولی من انتخابم همینه

اووووونقدر پدرم مخالفت کرد که منم انگار دارم نرم‌تر میشم 

ولی تهههههه دلم عاشق عشقم هستم سه ساله 🤧🤧

تا حالا خودتون یا اطرافیان تون تو همچین شرایطی بودن؟؟؟ تعریف کنید و

بگید

من چه کنم ؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
بستگی داره آدم حسابی باشه یا نه  دلایل بابام الکی باشه یا نه

ادم باشخصیت ی هست

ولی پدرم خیلی بحث مادیات و کار طرف براش مهمه

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یبار رو حرف پدرم حرف زدم سر این موضوع و نتیجشم یه دلشکستگی بزرگ بود برام که کلی از زندگی عقبم انداخت.

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍
2742
من یبار رو حرف پدرم حرف زدم سر این موضوع و نتیجشم یه دلشکستگی بزرگ بود برام که کلی از زندگی عقبم اند ...

چ دلشکتگی؟

علت مخالفت پدرت چی بود؟

من هرچی تو اطرافیانم دیدم خانواده مخالف بودن و ازدواج کردن خوشبخت نشدن

دلیل مخالفتشان چی بود؟؟

2740

اینجانب به حرف پدر بزرگوار گوش دادم البته کتکم خوردم بعد از سه سال اوشونم رفت زن برد منم ازدواج کردم وقتی دختر اون سه ساله بود ولی با این که شوهرمم مالی نیست روزی صدبار خدارو شکر میکنم و پدرخدابیامرزمو دعا میکنم که اجازه نداد

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
ادم باشخصیت ی هست ولی پدرم خیلی بحث مادیات و کار طرف براش مهمه

بهترین با شخصیت بعد شیش ماه خودشو نشون میده و میشه بی شعور 

ببین اگه بی شعور باشه و کار و پول نداشته باشه پاش هستی؟ 

پول خیلی مهمه من گفتم مهم نیست ولی همین امشب سر پول خونه با شوهرم دعوا کردم. 

اینجانب به حرف پدر بزرگوار گوش دادم البته کتکم خوردم بعد از سه سال اوشونم رفت زن برد منم ازدواج کردم ...

چرا ؟ مگه اون آقای اولی چ مشکلی داش؟

چرا ؟ مگه اون آقای اولی چ مشکلی داش؟

سرتا پاش مشکل بود تازه مامانی هم بود...الانم شنیدم معتادشده تازه زن اولشم طلاق داده...پدرم از پدرش متنفر بود و باهم دشمن بودن یه جورایی

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤

من خواهرم بخاطر عشقش ک ن پسر عموم ک فقط خواستگار بود از خونه قهر کرد چون بابام مخالف بود و ب زور راضی شد چند ماه پیشم طلاق گرفتن،خودش میگه نفهمیدم چطور ی دفعه دیوونه شدم،خودمم با عشقم ازدواج کردم با مخالفت شدید همه،الان خدارو شکر خوشبختم اما کم سختی نکشیدم اگر برگردم عقب حتما بیشتر فک میکنم

چ دلشکتگی؟ علت مخالفت پدرت چی بود؟

میگفت پسره بدردت نمیخوره،منم مثل تو سه سال عاشقش بودم!!!واقعا هم زمان بهم ثابت کرد.الحمدالله چندسال بعدش باهمسرم آشنا شدم که همه دوسش دارن خودمم عاشقشم.با پدرت حرف بزن بیشتر

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

اره من اینطور بودم

۳ سال با همسرم دوست بودم یکماه درگیر خواستگاری بودیم اما پدر مادر من مخالف بودن به هر بهانه اجازه نمیدادن بیان و شرطای خیلییی سختی واس همسرم گذاشت اما همسرم همه جوره پایدار موند بابام ایندمو همش بد پیش بینی میکرد خیلی بد میگفت تا منو سرد کنه ازش اما ما سرسخت موندیم ۲ ماهه عقد کردیم به سختی با دعواهای خانواده جفتمون روز عقدم مهمترین روزم خانواده هامون تو محضر به جون هم افتادن خیلی سخت گذشت الان ۲ ماهه عقد کردم مشکلام بیشتر شده خیلی سختمه همش با خودم میگم تاوان دوستیمون و داریم میدیم خانوادم هیچ ارزشی برا همسرم نمیزارن بی احترامی میکنن این وسط من بیشتر عذاب میکشم 

بالاخره این نوع ازدواج سختیهایی داره ببخشید دلم خیلییی گرفته خیلی طولانی شد اما اگه عشقتو دوسش داری از دستس نده باهاش ازدواج کن اگه با هم یکی باشین عاشق باشی درست میشع همه کمبودا

همسر من اوضاع مالیش زیاد در حد رفاه نیس ولی بازم هیچوقت نمیخواد چیزی تو دلم بمونه اما در کنار همه مشکلات کنارشم نزار حسرت عشقت تو دلت بمونه

من جلوی همه خانواده وایسادم گفتم یا خودش یا هیچکس اون زندگی و انتخاب توعه تو باید تصمیم بگیری اما خیلییی مراقب باش اگه به طرفت مطمئنی به پاش بمون

2706