2752
2734
سرتا پاش مشکل بود تازه مامانی هم بود...الانم شنیدم معتادشده تازه زن اولشم طلاق داده...پدرم از پدرش م ...

خودت میگی سرتا پاش مسکل بود 

ولی من از طرف خواستگار خودم مشکلی نمی بینم 

کاش برا منم مثل شما دلیل منطقی بیارن تا رد کنم

ولی بخدا دلیل منطقی نمیارن 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
خودت میگی سرتا پاش مسکل بود  ولی من از طرف خواستگار خودم مشکلی نمی بینم  کاش برا منم مثل ...

خب گلم منم اون موقع که نمیدیدم مشکلاشو مثل شما میگفتم ایده آله الان دارم میگم مشکل داشت

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب گلم منم اون موقع که نمیدیدم مشکلاشو مثل شما میگفتم ایده آله الان دارم میگم مشکل داشت

شما باهاش حرف زده بودید؟

پدرت بهت یکی از اون ایرادا رو گفته بود؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
من هرچی تو اطرافیانم دیدم خانواده مخالف بودن و ازدواج کردن خوشبخت نشدن

خانواده منم همینطور بودن از زمان عقدم همش تو مشکلم یه روز خنده حال خوب داریم ۱۰ روز تاوانشو میدیم نمیدونم چرا اینطوره ۳ سال با همسرم دوست بودم خیلی حس خوبی داشتیم عاشق و کشته مرده بود اما نمیدونم چیشد متاسفانه خانواده ما بجای ارزوی خوشبختی و خوش بینی تا قبل ازدواج همش بدبینن و بد میگن و مخالفن همین حرفا تو زندگی ماها جذب میشه و سرمون میاد من که هیچ وقت باورممم نمیشه هیچ وقت که تو چنین شرایطیم تصوراتم چیزای دیگ بود

2731
خانواده منم همینطور بودن از زمان عقدم همش تو مشکلم یه روز خنده حال خوب داریم ۱۰ روز تاوانشو میدیم نم ...

ولی خانواده ما اینجوری هستن که مخالف ت هاشون دیگه کلا قبل ازدواجه

بعدش دیگه سنگ نمیندازن

شوهرتون چه مشکلی داره که تو این سه سال ندیدید؟

ولی خانواده ما اینجوری هستن که مخالف ت هاشون دیگه کلا قبل ازدواجه بعدش دیگه سنگ نمیندازن شوهرتون چ ...

همسر من ۳ سال پیش بدون هیچ اشنایی اومد خواستگاریم پدرم به خاطر نرفتن خدمتش مخالفت کرد ما از همون لحظه با خبر داشتن خانواده دوست بودیم تا همو بشناسیم چون همسرم گفت من خدمتم و میرم و میام برا خواستگاری مجدد ۲ سال خدمتشو رفت اومد یکاری موقت جور کرد اومد برا خواستگاری خانوادم مخالفت کردن ۴ ماه اخر افسردگی حاد گرفته بودم حالم اصلا خوب نبود تو خونه حبس بودم کتک خوردم و کلی مشکلای دیگ بالاخره بهم رسیدیم.......

همسرم دیشب بعد ۴ روز اومد خونمون ساعت ۱۱ بود اومد نشسته بودیم داشت یکاری برام انجام میداد یهو پدرم خیلی با لحن بد اومد گفت مگه تو فردا نمیخوای بری سرکار پاشو دیگه . یعنی پاشو از خونه ما برو خیلی جا خوردم همسرم خجالت کشید گفت الان میرم منم هیچی نگفتم فقط پشت همسرم موندم وسایلم برداشتم و باهاش رفتم خونشون از دیشبه اعثابم خورد شده که یه ذره ارزش نمیزارن همش خانوادم استرس میدن که شوهرت فقط یه شب میاد خونمون بخاطر دیشب هم میگن تا یه هفته نه تو میری اونجا نه اون حق داره بیاد خونه ما .... ازدواج کردم ولی هیچ حق تصمیمی نمیدن و ندارم ازین ناراحتم که احترام نمیزارن بهش و پیش من خوردش کردن 

چی بگم بخدا انقد دلم گرفته که فقط همینطور مینویسم😔😔😔

همسر من ۳ سال پیش بدون هیچ اشنایی اومد خواستگاریم پدرم به خاطر نرفتن خدمتش مخالفت کرد ما از همون لحظ ...

فدات شم الهی 

غصه نخور توکل بخدا

الان شوهرت کارش چیه؟کار داره؟

منظورت از کار موقت چیه؟🤦‍♀️

اونم عاشقته؟

اگه دوتاتون عاشق همید و پسره مسئولیت پذیره و از پس زندگی بر میاد ، خب ازدواج کنید

مگه نمیگی بابام میگه خوددانی؟ یعنی بالاخره قطعی نگفته که نه نمیزارم با این ازدواج کنی، پس اگه اینطوره خوبه 

خیلی بهتر هم میشه اگه پسره خودشو به بابات ثابت کنه، دیگه فکر اینجاش و باید بکنید که چطور

فدات شم الهی  غصه نخور توکل بخدا الان شوهرت کارش چیه؟کار داره؟ منظورت از کار موقت چیه؟🤦‍♀️

مرسی عزیزم

کار اصلشون سرویس چوب و مبلمان بود 

متاسفانه از موقع کرونا این کار افت شدید پیدا کرد مغازشون و بستن شهرمون کوچیکه این شغلا راه نمیرفت الان میوه فروشی داره فعلا و موقتن منتظر وام ازدواجمونه که بره مشهد و انشالله کار خوب راست و ریس کنه اگا دخالت خانواده ها امون بده🥲🥲

ادم باشخصیت ی هست ولی پدرم خیلی بحث مادیات و کار طرف براش مهمه

مثلا چیا میگه

Mən türk qiziyəm yaşasın vətən...💫 vətənimi çox sevirəm...💕 dilim türkcə irqim türk kitabim quran ana yurdum Azərbaycan mən bu vətən qiziyəm...👸🏻 türk qizi sultandır sultan.... hər kəs türk ola bilməz.... fəxr et oz dilivə....burda gözəl hikayə lər qoyuram umarim ki xoşunuza gələr...🌼🍃 yaşasın türk yurdu....❤🌱 🇮🇷🇦🇿🇹🇷🇹🇲🇰🇿🇰🇬🇺🇿
مثلا چیا میگه

میگه کارش مثلا ثابت نیس

بازاریه

دیدی حرفش منطقی نیس؟

میگه کارش مثلا ثابت نیس بازاریه دیدی حرفش منطقی نیس؟

😐😐😐

Mən türk qiziyəm yaşasın vətən...💫 vətənimi çox sevirəm...💕 dilim türkcə irqim türk kitabim quran ana yurdum Azərbaycan mən bu vətən qiziyəm...👸🏻 türk qizi sultandır sultan.... hər kəs türk ola bilməz.... fəxr et oz dilivə....burda gözəl hikayə lər qoyuram umarim ki xoşunuza gələr...🌼🍃 yaşasın türk yurdu....❤🌱 🇮🇷🇦🇿🇹🇷🇹🇲🇰🇿🇰🇬🇺🇿
😐😐😐

و اینم میگه بعدا خواستگار های بهتر و پولدارتری پیدا میشن

تو بگو من چ کنم🤧🤧

پدر و مادر مگه بد آدمو میخوان ؟🙂از بابات بپرس چرا نه پول مهمه اما همه چیز زندگی که نیس 

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭