2733
2734
حرف قدیمی ها موند تو همون قدیم  میگم رفتم مشاور حق رو ب من داد پدرم صلاح منو از کجا میدونه؟ ا ...

خودت میدونی عزیزم انشالله هرچی صلاحته اتفاق بیوفته برات گلم

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز ی سوال ازت بپرسم؟شماره موبایلت ۰۹۳۹ آخرش ۵۳ هست؟

نه🤦‍♀️😳

چطور 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
2731
اگر نیست پس چرا انقد تعجب کردی؟😐 دیشب تو تاپیکت ی دفعه صفحه ی واتساپ با این شماره برام باز شد

ن بخدا

چون اینجوری با دقت گفتید تعجب کروم 

مگه تی نی سایت شماره نشون میده احه 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
ن بخدا چون اینجوری با دقت گفتید تعجب کروم  مگه تی نی سایت شماره نشون میده احه

چندوقت پیش یکی گفت دقیقا همین اتفاق براش افتاده،بعضیا گفتن کار هکرهاس حالا دیشب برا منم پیش اومد چون تو تاپیک شما بودم گفتم شاید شماره شماست

@دلارام،19بودم    

تموم پست های خودم ر تو این تاپیک بخون نظرت رو بگو

🙏🏻ممنون 

@دلارام،19بودم     تموم پست های خودم ر تو این تاپیک بخون نظرت رو بگو 🙏🏻ممنون

عزیزدلم من مشاور یا روانشناس نیستم صرفا حرفای من رو در حد یک آدم معمولی بخون این‌جا تبادل نظره ونمی‌خوام نظراتی بدم که روی زندگیت تأثیرات منفی بذاره♥️

اول اینکه امیدوارم سنتون از 20 گذشته باشه

بعد باید ببینیم شرایط تحصیلی وزندگی الانت چه‌طوره

از خودت بپرس چی از زندگیت می‌خوای... وقتی که داری پله های سن رو رد می‌کنه دوست داری به چه سمتی در حرکت باشی

یک زن شاغل معمولی یا شاغل با موقعیت اجتماعی بالا؟ 

یک زن خانه دار شاد یا خانه دار روزمره؟ یا غیره

(نمیگم این مدارد خوب یا بدن برای نمونه گفتم تا بهتر متوجه بشی از خودت وآیندت چی‌میخوای) 

ازدواج از مهم‌ترین تصمیات زندگی هست اگه متعهد شدی روی جنبه های مختلفی از زندگیت اثر میذاره وخارج شدن از این تعهدات هم بسیار سخته وهم مجدد تأثیرات زیادی به دنبال داره

اگر دلایل پدرتون واقعا حق ومنطقی هست چه بهتر که بهشون احترام بذاری اما اگر از شرایط خاستگار الانت مطمئنی وهم به خودش وهم به خودت اعتماد داری که می‌تونی با بالا وپایینی های زندگی با ایشون کنار بیای 

شاید بد نباشه بیش‌تر فکر کنی

من وافعا در حدی نیستم که بگم جواب +یا_ بدید

اما خودم رو مثل میزنم شاید به دردتون بخوره

خانواده من بسیار روی من وتحصیلم حساس بودن اما بنا به دلایلی وخیلی عجیب من 16سالگی با خاستگاری سنتی ازدواج کردم مادرم راضی بود ولی یادمه پدرم زیاد نه می‌گفت درسشو بخونه زن مستقلی بشه هنوز زوده

هرچی بود الان 23 سالمه روزهای تلخ وشیرین زیادی داشتم والان از زندگیم ناراضی نیستم اما بعد از 20سالگی معیارهام وقدرت تصمیم گیری من بسیار تغییر کرد وقوی تر شد

و لحظه ای نیست که به این موضوع فکر نکنم واز خودم نپرسم اگر ازدواج رو به سن بالاتری موکول کرده بودم و در رشته مورد نظرم تحصیل کرده بودم الان رضایت بیش‌تری داشتم یانه(خب شاید درست نباشه گذشته رو مرور کردن و الان هم خدا رو شاکرم وراهی که اومدم رو قبول کردم اما سوالات ایجاد می‌شن که دارم روش کار می‌کنم گذشته اذیتم نکنه واین افکار رو تموم کنم) 

حالا شما آینده واقعی نه صرفا رمانتیک از خودت تصور کن نه کس دیگه ای ببین دوست داری چه جایگاهیی داشته باشی و درکنار چه شخصیت هایی احساس خوشبختی می‌کنی

ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد براتون 🌹🌺♥️

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
عزیزدلم من مشاور یا روانشناس نیستم صرفا حرفای من رو در حد یک آدم معمولی بخون این‌جا تبادل نظره ونمی‌ ...

بازم می‌گم گلم حرفام فقط باز کردن ذهنت بود شاید حق با شما باشه و  شایدم پدرتون هرچی شد ان شاء الله خوشبخت بشی

فقط بالا پایین کن با چه زندگی بیشتر  می‌تونی  سازگار باشی چون سختی تو همه زندگیا هست 🌹🌺♥️

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
بازم می‌گم گلم حرفام فقط باز کردن ذهنت بود شاید حق با شما باشه و  شایدم پدرتون هرچی شد ان شاء ا ...

ممنون بابت نظرت 

خیلی مفید بود

مرسی

ممنون بابت نظرت  خیلی مفید بود مرسی

♥️🌺🌹🌱🌿