2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدر و مادر مگه بد آدمو میخوان ؟🙂از بابات بپرس چرا نه پول مهمه اما همه چیز زندگی که نیس 

پدرم همیشه همیشه حرف خودش بوده و هس

چ کنم

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

اسی عزیزم ببخش تایم امتحاناتمه مغزم پاک تعطیل شده سعی کن باباتو با دلایل منطقی متقاعد کنی احساسی تصمیم نگیر به بابات نشون بده از روی پختگی و عقل داری تصمیم میگیری

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
2731
شما باهاش حرف زده بودید؟ پدرت بهت یکی از اون ایرادا رو گفته بود؟

سه سال باهم بودیم...پدرم گفت اینا ادمای درستی نیستن تو جبهه باهم بودن با بابای اون بعد هم محل هم بودیم بابام پاشو کرد تویه کفش حتی وقتی اومدن خواستگاری بابام فقط سلام کردو سریع از خونه رفت مامانم تنها بود زنگ زد به خالم اومد...مامان عوضیش دید من میخوام گفت مهریه پنج تا سکه فقط کالاهم وسیله هامو میخام عوض کنم قدیمیارو میدم به اینا

میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید🥺ان شالله حاجت روا بشید مرسی❤
پدرم همیشه همیشه حرف خودش بوده و هس چ کنم

مثل مامان منه میگه دامادمو باید خودم انتخاب کنم 😂😂😂

میگه نمیخوام شوهرت چشم ناپاک باشه که خدایی نکرده فردا چشمش به من باشه میخوام کسی باشه که کنارش حس راحتی داشته باشم مثل پسر خودم باشه دیگه جررررررر😂😂😂

الان نزدیک سیزده سال گذشته اما مادرشو حلال نمیکنم جوابش با خدا و پیغمبر...چون وقتی عروس گرفت به دوست صمیمیم گفت ببین چه عروسم قشنگه اون دوستت چی بود با اون دماغ گندش🥺🥺حالا با اون بیچاره هم نساختن بچه ی یه روزشو ازش گرفتن پرتش کردن بیرون خدا ازش نگذره هیچ وقت مادرشو نمیبخشم

الان نزدیک سیزده سال گذشته اما مادرشو حلال نمیکنم جوابش با خدا و پیغمبر...چون وقتی عروس گرفت به دوست ...

آخعی😔😔😔

سه سال باهم بودیم...پدرم گفت اینا ادمای درستی نیستن تو جبهه باهم بودن با بابای اون بعد هم محل هم بود ...

اگه به منم اینجوری بگن والا بهشون جواب بله نمیدم

دلیل های پدر من غیر منطقی هس مثلا میگه بزرگتر بشی خواستگار بهتر و پولدارتر میاد 😑🤦‍♀️و یا اینکه مخالفت شدید درمورد یه چیزی داره گه از نطر مشاور ایراد نبود و همچنین از نطر من نبود

چ کنم؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
اگه به منم اینجوری بگن والا بهشون جواب بله نمیدم دلیل های پدر من غیر منطقی هس مثلا میگه بزرگتر بشی ...

اسی جون پول نداره مگه این پسر شغلش چیه؟

اسی جون پول نداره مگه این پسر شغلش چیه؟

پدرمن دنبال ثروتمند است 

این آقا دوساله کارش رو شروع کرده به صورت جدی 

درآمدش هم متغیر هست بین ۵ میلیون تا ۱۰ میلیون . 

تقریبا ۳۰۰ میلیون هم جنس داره 

اما پدرم.‌‌‌‌...

🤧🤧

اگه به منم اینجوری بگن والا بهشون جواب بله نمیدم دلیل های پدر من غیر منطقی هس مثلا میگه بزرگتر بشی ...

من میگم چشم بسته حرف پدرتو قبول کن بزرگترین و بهترین و باارزش ترین حامی تو پدرته و بدون اگه چیزی میگه صد درصد به نفعت میگه چون هیچ وقت بدت رو نمیخواد و به قول قدیمیا او چارتا پیرهن از تو بیشتر پاره کرده میدونه داره چکار میکنه به حرفش گوش کن احساسی تصمیم نگیر

من میگم چشم بسته حرف پدرتو قبول کن بزرگترین و بهترین و باارزش ترین حامی تو پدرته و بدون اگه چیزی میگ ...

حرف قدیمی ها موند تو همون قدیم 

میگم رفتم مشاور حق رو ب من داد

پدرم صلاح منو از کجا میدونه؟ از کجا میدونی اصلا مت جطور پسری م خوام 

معیار های اون با من فزق داره خواهرم