2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما حتی زیر سرمم رفتیم تو عمرم سرماخوردگی اینجوری نگرفته بودم

دقیام همین طوره.روز اول که مریض شدیم از بدن درد داشتم می مردم جوری که به زور راه میرفتم.درصورتی که سالهای قبل اصلا اینطوری سرما خوردگی نداشتم.

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....
2742
اره البته واکسنم زده شده خداکنه روبه خوبی بره همه چی

با واکسن هم که خیلیا شدیدمبتلا شدند ولی کلّاً دانشمندان قبلش گفتند دلتا نقطه اوج جهش کروناست وجهش های بعدی ضعیفترند  اومیکرون ضعیفتره

ب نظرم خیلی هست اکثرا میگن سرما خوردیم‌تست منفی میشه در حالی که بعید نیست کرونا باشه

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها من چن روزه صبح ها اسهال میشم ینی از خواب بیدارم میکنه از چیه بنظرتون؟؟

میتونه عصبی باشه؟ یا کرونایی چیزی هست؟

یه ویروس تو بچه ها هست که اسهال میکنه جدیدا اومده ولی من ک بچه نیستم😐

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
2738
چرا راه دور همینجا نگاه کنید ببینید کاربرا از وقتی که واکسن زدن چیا میگن، 

ایول، گل گفتی خواهر، کاش واکسن نمیزدم، از وقتی واکسن زدم حالم خیلی بده، سرم درد میکنه و گیج و منگم و خیلی حالم بده😭😭🤕🤕🤕

خداروشکر اینطرفاهم خبری نیست ولی موقع دلتا وحشتناک بود اینجا همچین ک این ویروس پخش بود ی تعطیلی شد مسافراهم امدن کلادیگ شهر ما مشکی شده بود ینی کوچه ها همه پرچم مشکی روزی چندنفرفوتی..الان خداروشکر نه خبری نیست کسی هم مبتلانشده

💚🧡در جوانی ام... دلتنگ جوانی شده ام...چه کرده اند با ما🧡💚
اومیکردن امروز اولین مورد تو ایران شناسایی شد فقط به سوال دروغ بود که میگفتن اومیکرون انتقالش بالاس ...

خب ما واکسینه هستیم به نظر من بخاطر واکسینه بودن علایم قوی نیست با این حال ما خانوادگی مبتلا شدیم، دو هفته هم هست خونه ایم، اینا همش نظریس که اخرشه و غیره در واقع هیچ کس هیچی نمیدونه

ب نظرم خیلی هست اکثرا میگن سرما خوردیم‌تست منفی میشه در حالی که بعید نیست کرونا باشه

اره ماهم سرماخوردگی زیادشنیدم و۱هفته خوب شدن ولی میدونی کرونا همه خانواده درگیرش میشن ولی سرماخوردگی فقط یکی میگیره

ایول، گل گفتی خواهر، کاش واکسن نمیزدم، از وقتی واکسن زدم حالم خیلی بده، سرم درد میکنه و گیج و منگم و ...

چراااا 😕💔 

یعنی خوب نیست 

چ‌ واکسنی زدی

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2706