2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایول، گل گفتی خواهر، کاش واکسن نمیزدم، از وقتی واکسن زدم حالم خیلی بده، سرم درد میکنه و گیج و منگم و ...

منم همیطورم میترسم تایپیکش بزنم کاربریم نابود بشه😖😖

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2731
اره ماهم سرماخوردگی زیادشنیدم و۱هفته خوب شدن ولی میدونی کرونا همه خانواده درگیرش میشن ولی سرماخوردگی ...

همون کرونا هم من چندین مورد دیدیم همه نگرفتن شاید یکی و دونفر تو خانواده میگرفتن

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
نه علایم شدید نیست ، هنوز مبتلاییم فعلا دو هفتست. امروز تست داریم. 

یعنی بعدداز دو هفته هنوز علایم قطع نشده دلتا هم که دو هفته علامت نداشت یه هفته ای بعتر میشد ادم یعنی از اونم بدتره

چراااا 😕💔  یعنی خوب نیست  چ‌ واکسنی زدی

سینوزفام زدم، دوز اول و زدم، بخدا الان با اینکه یک هفته میگذره، هنوز سرم درد میکنه، گیج و منگم، سرم سنگینه، چشام تار میشه و سیاهی میره، کلا سرم گیجه، خیلی بی حال و بی حوصله شدم، حس هیچکاری رو ندارم، ریزش موهام چند برابر شده و کلا خیلی داغون شدم. 😔😔😔😔

یعنی بعدداز دو هفته هنوز علایم قطع نشده دلتا هم که دو هفته علامت نداشت یه هفته ای بعتر میشد ادم یعنی ...

علایم جدی نداشتیم، جدیترین علامتش احساس خستگی بود .علایم در حد سرماخوردگی خفیف هنوز دارم

سینوزفام زدم، دوز اول و زدم، بخدا الان با اینکه یک هفته میگذره، هنوز سرم درد میکنه، گیج و منگم، سرم ...

منو شوهرم هر دو با هم زدیم و هر دو حالمون خیلی بد و خرابه، شوهرم اصلا نمیتونه کاری انجام بده، بدبخترمون کردن. 

مامانم وخواهرکوچیکم ومادرشوهروبرادرشوهرم وجاری وبچه جاریم وسه تاازخاله هام ک هرکدوم دوسه تابچه دارن دایی وزندایی وخاله وشوهرخاله شوهرم کرونادارن باهمسایمون😐

دعاکنیدتورووووخدامانگیریم بخصوص بچم😭😭😭😭😭😭😭😭

همه هم واکست زده

تیـکرتولـدیڪسالگـی قنـدمـامـان🧿💙
2706