2752
2734

اگه واقعیه فازش چیه واقعا امروزدیدم استوری کرده عکس ارام رونوشته بیب؟تروخدااگه میدونیوبگیدپیج اصلیه اونی که استوری میذاره یان؟چراسپهر هیچی بهش نمیگه😮‍😐فاز این دیاباته چیه عکس زن مردم که دوتا بچه داره رومیذاره 😵‍💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط سپهر حیدری و زنشو میشناسم ....اونم چون یه زمون روش کراش بودم

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
من فقط سپهر حیدری و زنشو میشناسم ....اونم چون یه زمون روش کراش بودم

منم روی زن سمهرحیدری کراش دارم حقیقتا البته خودم دخترم اما خیلی خوشم میادارقیافه وتیپش خوشتیپه وخوش هیکل  وزیادهم استوری میذاره همرومیبینم 😅😂

منم روی زن سمهرحیدری کراش دارم حقیقتا البته خودم دخترم اما خیلی خوشم میادارقیافه وتیپش خوشتیپه وخوش ...

حالم ازش به هم میخوره بی حیا و کثیف .... واقعا معنا و مفهوم همه چی عوض شده و مردم به کثافت کاری و هرزه بودن افتخار میکنن 

مردم رد دادن  چقد متعفن شده همه چی  کاش هیچوقت مجازی وجود نداشت همه چی بهم ریخته

واقعاهمینطوره اخه درسته زن سپهرعکسهای خشکل ازخودش میذاره بالباسهای خوشکل وباز اما هیچکس حق نداره عکسشوبرداره استوری کنه چرت وپرت بنویسه اونم درحالی که خود خانم متاهل هست ودارای فرزنده کاشکی که دروغ باشه باورم نمیشه انقدریکنفرفاسدباشه

نمیدونم پیج اصلیش هست یا نه ولی وریا غفوری فالووش داره

در این حد میتونم کمک کنم(:

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
نمیدونم پیج اصلیش هست یا نه ولی وریا غفوری فالووش داره در این حد میتونم کمک کنم(:

وای پس پیج اصلیه خاک برسربیشعور واقعا مردم ردداون خجالتم خوب چیزیه این یک زن متاهل بادوتابچه رو هم ازش نمیگذره 

واقعاهمینطوره اخه درسته زن سپهرعکسهای خشکل ازخودش میذاره بالباسهای خوشکل وباز اما هیچکس حق نداره عکس ...

ببخشید ولی خود آرام پست های دیاباته رو تو استوریش ریپلای میزنه ها  

مردم بدبخت این وسط چیکارن؟

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.