2752
2734
کرونای بازیگوش جهش یافته داره با خودش مقابله می کنه خودش داره میشه دشمن خودش

منم دلم به همین خوش بود که اومیکردن اخرین جهش کرونا بادسرعت انتقال زیاد و علایم کم در حد سرما خوردگی هست و داره دیگه خودش خودشو ضعیف میکنه ولی دوستمون الان گفت اروپا هست انگتر نظری غیر از ایتن داره نا امید شدم

داماد خانواده همسرم پزشکن  گفت سه روزه حتی یک مورد نداشته بیمارستان ما ...تو اطراف هم شکر خدا کسی نبوده ...آبی شدن واقعیه ..اومیکرون هم نترسید سرایتش بالاست اما شدتش نه..بعدم با اروپا مقایسه نکنید چون نرخ واکسن زدن اروپا کلن پایینه و مقاومت دارن و فقط سالمندان رو کامل زدن و چون اکثرا کشورهای پیری هستن اومده بود پایین و الان دوباره رفته بالا واسشون ..خودمون رو مقایسه نکنیم با باقی جاها

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی میشه بیشترتوضیح بدین

دانشمندان گفتن کرونا ضعیف شده و ویروسش مثل قبل نیست راحت ادم بکشه و شاید سراغ ادمهای قوی نره اگرم بره درمان میشه

شاید بعداز عید قرص فایزر کرونا زیر شاخه شرکت هندی وارد ایران بشه و درمانش با قرص اوکی بشه

درکل مثل قبل نیست بدن نتونه باهاش مقابله بکنه

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2731
ما یه سرماخوردگی خیلی بدی گرفتیم ک دکترم رفتیم گفت کرونا نیس شاید همین اومیکرون جدیده دو هفتس خوب ش ...

دقیقا من و همسرمم همین طور مثل شما بودیم تازه خوب شدیم.با اینکه ۲ هفته هست خوب شدیم اما گاهی یدفعه سرفه میگیرتمون

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....