2752
2734
عنوان

اصلاحیه چندتا تاپیک قبلم تصادف

108 بازدید | 8 پست

بچه ها من از دیشب ک اینو شنیدم اصلا خوابم نمیبره 

چند روز پیش تاپیک زدم تصادف شد و یک زن و شوهر و دوتا بچه ک مردو زن درجا فوت شدن بچه ها زندن حالا نگران بودم خانوادشون از کجا متوجه بشن اینها تصادف کردن چون ی شهر دیگه بود پلاک ماشین حالا دیشب شوهرم میگف مرده. با دختر هشت سالش بود ک مرد مطلقه بود و اون زن شوهر دار با دخترش که اون اقا در واقع دوست پسرش میشد من شنیدم پرام ریخت میگف شوهرش شیفت شب بود زنه با پسرش بااون مرد بودن ک تصادف میکنن پسرش هم دیروز فوت کرد 

خیلی حالم بده چ اتفاقایی میفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس خدا وجود داره بگیرم بخوابم

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
2731
پس خدا وجود داره بگیرم بخوابم

😂😂😂

کاربری دوم🤧 به جایی رسیدیم که باید توضیح بدیم که رابطه مقعدی عادی نیست🤦🏻‍♀️ دیدن فیلم های ... هم اصلا عادی نیست کسایی که این فیلم ها رو میبینن دچار اعتیاد میشن و فانتزی هایی مثل شکنجه های جنسی و میسترس و اسلیو و تجاوز و تنوع طلبی و بعدش خیانت و بعدش رابطه چندتایی و همین رابطه مقعدی و هزارویک انحراف جنسی رو همین فیلم ها زیاد کردن .
پسره چچهارم ابتدایی چ مدونس حالم واقعا بده

چهارم ابتدایی بوده یعنی ده سال داشته🤦🤦. بچه چهار ساله هم که باشه میگه به باباش که اره شبا یا یکی میریم بیرون. احتمالا مادره بهش باج می‌داده که نگه. همچین بچه هم نبوده که. به هر حال خدا رحمتشون کنه.