2737
2739
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معنی تبرج رو نمیدونم.. ولی مانتوت از جلو که پوشیدست اگر عقب هم پوشیده باشه..خیلی هم طوری نیست که جلب ...

اره ممکنه حساسم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2728
اره نمیخوام گناه کنم البته شاید برای شکمم نگاه میکنن حامله م

خب حتما بخاطر شکمتون نگاه میکردن

منم زن باردار میبینم هی نگاه شکمش میکنم😍

آقایون که جای خود...

مانتوتون خیلی قشنگ و خوبه

از خیلی لباسها حجابش به مراااتب کامل تر و بهتره..

اما در آخر حجابی کامل تر از چادر نیست...😍

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

به نظر من که نه پیغمبر خودش همیشه تمیز و مرتب بوده شما هم کاملا حجاب داری رنگ مانتوت هم اصلا جلب توجه نمیکنه شاید چون مدلش متفاوته همه خوششون اومده مردا هم نگاه میکنن چون نوع پوشش متفاوت و نویه بپوشین کم کم واسه همه عادی میشه

دركت ميكنم 🤣🤣 البته ادم خجالت ميكشه ولي كاري هم نميشه كرد😂😂

بله گناه کبیره که نکردیم اونجور بود قران میگفت حامله حجاب جدا و بیشتر کنه طبیعیه دیگه زن حامله میشه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
قربونت برم ممنونم انشالله بچه ها رو به سلامت بزرگ کنی بعدش با خیال راحت برگردی به همون پوششی که باه ...

بچه هام که بزرگ شدن الان دخترم سیزده سالشه من خودم دیگه چادر رو نمی پسندم با مانتو میشه محجبه بود منتها باید سعی کنم روسری رو بهتر ببندن

2738

مانتوت قشنگه عزیزم هیچ بی حجابی هم نداره الکی حساس شدی.مردا به همه چی نگاه میکنن توجه نکن

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من مامان سه تا نفسم❣️🥰 دخترم عمرم🥰پسرم جیگرم🥰فندق روهم فهمیدم پسره❣️میشه واسه تو راهیم صلوات بفرستید🙏❣️
مدلش چه قشنگه از کجا خریدین

خودم دوختم گلم توی تاپیکای قبلمه عکساش 

اگر یه مدت خودت رو مقید کنی موهات رو بیرون نریزی بعدش خیلی سختت میشه اگر فقط یک تار موهات بیاد بیرون ...

اره خودم عذاب وجدان دارم ولی دیگه دارم پیر میشم باید یه سری اصول رو بیشتر رعایت کنم ایشالله همه مون عاقبت به خیر بشیم 

چنان از نگاه بد مردان اینجا سخن کفته شده که یه لحظه با خودم گفتم نظرشون درمورد پدرو داداشو همسرشونم همینه؟! والا مردا اونقدرم خوک نیستند که همگی خیره به شکم زن حامله بشند

تا حایی که یادمه مردا اتفاقا مریضترینشونم حرمت زن باردارو رعایت میکنند چون اونا مادر میدونند! البته خب شاید هم بعضیا حای بد زندگی میکنند! نمیشه قضاوت کرد

مانتوی شما هم رنگش جلب توجه میکنه! مثل رنگ مجری های صدا سیماست! و رنگ عرف و زیاد تو حامعه نیست چشمها هثعادت ندارن

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌
نه عزیزم خیلی به چشم من اومد و اینکه برام سوال شد چرا مروارید برای مانتو بیرون

خیلی ساده بود دیگه دوختم 

چنان از نگاه بد مردان اینجا سخن کفته شده که یه لحظه با خودم گفتم نظرشون درمورد پدرو داداشو همسرشونم ...

بله اینم هست همه نگاه میکنن چه زن چه مرد به باردارا

2706