2737
2734
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالا چون رنگ روشن نپوشیدید بیرون این حس بهتون دست داده من از اول رنگهای جیغ و روشن پوشیدم اصلا ه ...

اینم حرفیه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731
چادر نمی‌تونید بپوشید؟ به احتمال زیاد تبرجه خیلی زیبا دوختید

نه سختمه چادر،بله احتمال داره

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

اتفاقا ما محجبه ها باید همینطوری بگردیم ک کم کم این فرهنگ غلط عریانی غرب از جامعه امون دور شه... حیف من دیگه روم نمیشه وگرنه از خدامه بجای چادر این مانتوهای بلند و شیک رو بپوشم ک اتفاقا نظر همه جلب شه و بدونن زیبایی فقط در بد حجابی نیست!!!

نفس میگوید: وقتی همه چیز درست بشود، به آرامش میرسم. روح میگوید: به آرامش برس، همه چیز درست می‌شود!!!
2740
اتفاقا ما محجبه ها باید همینطوری بگردیم ک کم کم این فرهنگ غلط عریانی غرب از جامعه امون دور شه... حیف ...

عزیز دلم فلسفه حجاب چیز دیگه ایه برای همین من پرسیدم تبرج نباشه

ما حجاب نداریم که زیبا باشیم یا نباشیم

ما حجاب داریم چون این برای امنیت و اسایش ما بهتره و به پاکدامنی شناخته بشیم

اگر قرار باشه با حجاب زیباتر بااشیم و بیشستر در معرض نگاه بیگانه ،خب این چه فرقی داره با یه زن بی حجاب و لخت

قراره که خودمون از نگاه و جایگاه تهمت دور کنیم باهاش و در دید نباشیم  اصلا یکی از قوانین حجاب در اسلام اینه که جلب نظر نکنه،من این مانتوم رو دبگه فقط جاهای مثل مهمانی و اینا که با ماشین خودمون برم بیام میپوشم تا توی دید نباشم