2737
2739
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 144 پست
خب آدم نگاهش میفته ولی خیره نگاه کردن اشکال داره

بله شاید خودمونم باشیم نگاه کنیم اصلا

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط بخاطر رنگ ش نگاه میکنند شک نکن

احتمال داره یا چون حامله م

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
میخواستم بگم چقدر دلت گندس😅 که دیدم نوشتی بارداری چون بارداری نظرم نپوشید بهتره چون واقعا جلب توج ...

امان از دست مردها

2742
اره بابا مشخصه راحته ادم توش  ولی تا زمانی ک این تیپ جا بیافته بنظرم رنگهای تیره بپوش چ باردار ...

بله کاملا قبول دارم صحبتهاتون رو

تا عنوانتون دیدم.

مطمئن با خودم گفتم شما هستین که عکس مانتو رو قبلا گذاشتین.

این گفتم چون بفهمین مانتو تون خاص بود و یادمه.

پس طبیعی تو خیابون نگاه کنن.

در مورد توجه مردا، نظر من بعضی وقتا همین حجاب و چادر چون الان تو ایران خاص ، بیشتر جلب توجه میکنه.

من خودم چادر دارم و همیشه کسی میخواد آدرس بده، میگه اون خانم چادری.

اگر خودتون حستون اینه جلب توجه میکنه، نپوشین و اگر به نظر خودتون عادی بپوشین

رنگ لباست  و یکی اینکه جنس لباست جوریه ک میچسبه  شکمت معلومه !  و از پشت هم قطعا ب ...

نه عزیزم پارچه بسیار لخت و سنگینه و ابدا برجستگی مشخص نمیشه من لاغرم هستم 

2740
بله مثل لبنانی هاست اخه خب اینجوری حجابم کامله چه کنم بخدا موندم خودم خب به نظرت چیکار کنم نپوشم دی ...

منم اول دیدم میخواستم بگم عرب هستی؟ بنظرم براهمین نگاه میکردن وگرنه رنگ و طرحش اصلا جلب توجه کننده 😁 نیست

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
کدوم مهمونی حواهر من من بعد کرونا یاد گرفتم هیچیز رو هرگز برای روز خاص نگه ندارم و همیشه جوری باشم ک ...

مشکل مانتوت مرواریداشه که مجلسیش کرده و اینکه در واقع خیلی بلنده و مثل پیرهنه تا مانتو و سر استیناشم برای مانتو مناسب نیست ولی در کل مشکل عمدش مرواریداشه

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
تا عنوانتون دیدم. مطمئن با خودم گفتم شما هستین که عکس مانتو رو قبلا گذاشتین. این گفتم چون بفهمین م ...

بله بیشتر سعی میکنم مهمون اومد یا مهمدنی رفتنی بپوشمش

مانتوت خيلي قشنگه

ولي مردا بخاطر مانتوت نيس نگاهشون

مردا كلاً زياد به زناي حامله نگاه ميكنن 

منم حاملم خيلي نگاه ميكنن بهم

اما خانما بخاطر مانتوت نگات ميكنن

بچه ت رو سقط نكن  .. اون انتخاب كرده تو مادرش باشي و همه اميدش به توست ❤️
مشکل مانتوت مرواریداشه که مجلسیش کرده و اینکه در واقع خیلی بلنده و مثل پیرهنه تا مانتو و سر استیناشم ...

خیلی کمه مرواریدش عزیزم و رنگ لباسه بعید میدونم

مانتوت خيلي قشنگه ولي مردا بخاطر مانتوت نيس نگاهشون مردا كلاً زياد به زناي حامله نگاه ميكنن  ...

اره این خیلی موثره شکم منو دنبال میکنن😂😂😂

2706