2737
2734
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1973 بازدید | 144 پست
شما اطلاع داری , تبرج یعنی گناه محسوب میشه ؟ من تا حالا نشنیده بودم.

بله گلم 

من چندتا سخنرانی راجع بهش گوش دادم 

ببین عزیزم تبرج یعنی برج نمایی 

یعنی جلب توجه 

هم با حجاب میشه تبرج کرد هم بدون حجاب 

مثلا الان محجبه ها با رنگ روسری جیییییییییغ و آرایش زیاد و کیف و کفش روشن تبرج میکنن 

یا خیلیییییی بیش از اندازه از زیورالات استفاده میکنن 

خب اینا جلب توجه میکنه 

مثلا خانمه روسری سرخابی میپوشه 

یا کیف و‌کفش خردلی 

اینطوری 

شما اطلاع داری , تبرج یعنی گناه محسوب میشه ؟ من تا حالا نشنیده بودم.

بله عزیزم تبرج هم نوعی بی حجابیه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی فکر کنم به خاطر عنوان تاپیکت افرادی اومدن که دیگه بیش از اندازه مذهبی هستند. چون می بینم حتی شما رو متهم می کنن که چرا چادر نمیپوشی:) به نظرم همیشه نظر کل افراد رو بخواهید. با محدودکردن تعداد نظرات جواب های مشابهی می گیری. شاید بهتر باشه به جای فقط مذهبی ها بنویسیم فقط افراد مودب وارد شوند:)))

2742
30سالگی اوج زیبایی و جوانی یک زنه دیر نکردی عزیزم من توی جوونی چادری و محجبه بودم ولی دوتا بچه پشت ه ...

قربونت برم ممنونم

انشالله بچه ها رو به سلامت بزرگ کنی بعدش با خیال راحت برگردی به همون پوششی که باهاش راحتی و انتخاب میکنی 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
30سالگی اوج زیبایی و جوانی یک زنه دیر نکردی عزیزم من توی جوونی چادری و محجبه بودم ولی دوتا بچه پشت ه ...

اگر یه مدت خودت رو مقید کنی موهات رو بیرون نریزی بعدش خیلی سختت میشه اگر فقط یک تار موهات بیاد بیرون.

اصلا میتونی حالت نذر انجام بدی برای حاجت هات. اونوقت همیشه به حجابت پایبند می مونی. 🌹🌼🌺🍀🌹🌼🌺🍀

خانمی فکر کنم به خاطر عنوان تاپیکت افرادی اومدن که دیگه بیش از اندازه مذهبی هستند. چون می بینم حتی ش ...

منناراحت نمیشم گلم خب چادر پیشنهاد میدن چیز بدی نمیگن که 

من کلا پوششم اینه چادری نیستم

ممنون عزیزم ولی بحث من الان خیانت و حجاب بقیه نیست من کاری ندارم به پوشش دیگران من اینجور میپوش ...

رنگ لباست 

و یکی اینکه جنس لباست جوریه ک میچسبه 

شکمت معلومه ! 

و از پشت هم قطعا برامدگی هات برجسته نشون میده و جلب توجه شده 

بخاطر همین نگات میکردن 

2740
بله اینا موثره ولی انقدر راحتم توشا خدا میدونه عینن چادره راححت و گشاد و بلند بله شایدم میخوان ببی ...

اره بابا مشخصه راحته ادم توش 

ولی تا زمانی ک این تیپ جا بیافته بنظرم رنگهای تیره بپوش چ باردار باشی چ نباشی چون مذهبی هستی و نمیخوای حجابت باعث گناه بشه میگم وگرنه هرطور خودت مایلی 

ببین الان ی چادری یا مانتویی کوتاه مانتویی جلو باز مانتویی اداری و ... جلو من بیان راه برن اصلا توجهم جلب نمیشه بخاطر اینکه تیپشون معمولیه و فراوون مگگگگگر اینکه خیلی لباساش زیبا و تک باشه یا ی چادری خوش پوش و بی نهایت تمیز ببینم با خودم بگم چقدر مرتبه 

یا ی مانتویی ببینم ک رنگ لباساش ست و زیباس بگم چقدر خوش سلیقه اس 

مردا هم این دومدل تیپ براشون تکراری شده ب خانومی نگاه میکنن ک خودش رفتاراش ارایشش باعث توجهشون بشه 

اما مدل تیپ شما خاص و کمه طبیعیه مرد و زن توجه کنن 

جدا از رنگ و بارداری 

اره نمیخوام گناه کنم البته شاید برای شکمم نگاه میکنن حامله م

میخواستم بگم چقدر دلت گندس😅

که دیدم نوشتی بارداری

چون بارداری نظرم نپوشید بهتره چون واقعا جلب توجه میکنه مخصوصا آقایون

چون خانم که ببینم فقط تو دلش میگه ا حامله س

ولی اقایون هزار تا فکر دیگه میکنن

#جان_فدا💪💞☄☔🍃 غزه✌
منناراحت نمیشم گلم خب چادر پیشنهاد میدن چیز بدی نمیگن که  من کلا پوششم اینه چادری نیستم

مآنتوت هم خیلی قشنگه💟 من بودم مانتو به این قشنگی رو اصلا دلم نمیومد روزمره بپوشم که زود کثیف شه می گذاشتم برای مهمونی ها💞

خب گلم ماه اخر بارداری هستی بعد این مانتوها کلا میچسبه ب بدن بعد دنبال تبرجی!!  من خودم مانتوی ...

اصلا مانتوم نمیچسبه عزیزم عباست گشاد و ازاده

شکمم هم اونقدر بزرگ نیست لاغرم خب شما خجالت میکشی از بارداری من نمیکشم

بله چون شکمم بزرگه ماه اخرم انقدر لجم میکیره مردا به شکمم نگاه میبکنن خب که چی حالا حاملله م دیگه&n ...

خب آدم نگاهش میفته ولی خیره نگاه کردن اشکال داره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
مآنتوت هم خیلی قشنگه💟 من بودم مانتو به این قشنگی رو اصلا دلم نمیومد روزمره بپوشم که زود کثیف شه می ...

کدوم مهمونی حواهر من من بعد کرونا یاد گرفتم هیچیز رو هرگز برای روز خاص نگه ندارم و همیشه جوری باشم که انگار اخرین روز عمرم هست

2706