2733
2734
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1975 بازدید | 144 پست
والا ما سرتاپا مشکیم میریم بیرون نگامون میکنن چکارکنن چشم بندبزنن میفتن بندگان خدا

خدایی میگی؟یعنی مدلشونه اینا کلا نگاه میکنن؟؟؟؟انقدر اذیت و خسته میشم

همش احساس میکنم من بد حجاب اومدم یا دارم جلب توجه میکنم😪😪

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
نمیتونم مانتو هام همه همین مدله با اون مانتو ها که سما میگی حجاب کامل نیست  من عبا میپوشم کلا ...

خب اگه اون مانتوهات مثل این نگاه نمیکنن ...اوناروبپوش اشکالی نداره.....من برای راحتی خودت گفتم که راحت بری بیایی ازنگاه اذیت نشی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال زیاد بخاطر حامله بودن هم بوده 

بله چون شکمم بزرگه ماه اخرم

انقدر لجم میکیره مردا به شکمم نگاه میبکنن خب که چی حالا حاملله م دیگه 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731

ببین ابجی گلم این مانتو که میپوشی خب چادر هم سرت کنی که خوبه .  میدونی الان دراین زمونه مردم اکثریت متاسفانه بد حجاب هستن ومیخان دیگران هم به جرگه خودشون بکشن پس سعی کن حجاب قبل خودت رو داشته باشی . میدونی ابجی گلم چادر وحجاب مثل یه مثل میمونه الان میگم : 

ببین بهت دوتا شکلات میدن یکیش پوسته داره ودیگری سرش بازه  کدوم رو انتخاب میکنی؟ خب عقل سلیم میگه اونیکه پوسته داره از لحاظ بهداشتی بهتره، تمیزتره . خب پس حجاب هم همینه .  ببین خیلیا هستن میگن  باطن ادم باید پاک باشه. درجواب اینجورادما باید گفت از کوزه همون بزون تراود که دراوست . اگه ماخانوما حجابمون رعایت کنیم هیچ مردی خیانت نمیکنه . الان خیلیا میان میگن ما خانوما هرجور بخایم راه میریم مردا سرشون بندازن پایین نگاه نکنن . درجواب اینطور خانوما هم : ببینین ابجیای گلم فرض کنین همه امون سوار یه کشتی هستیم وتوی اب . اونوقت یه چند نفری میخان جایی از کشتی که نشستن رو سوراخ کنن اونوقت ما که نمیشینیم تماشا کنیم؟! یا کمکشون کنیم ؟ یا جای خودمونم سوراخ کنیم؟! از اینکارا نمیکنیم فوری اونا رو نهی میکنیم از این کار ومیگیم اگه کشتی رو سوراخ کنی کشتی غرق میشه وهمه امون میمیریم . دقیقا مثل همینه .اگه بخایم مردمون خیانت نکنه باید تمامی خانوما حجابشون رورعایت کنن توی خیابون وبیرون از خونه .  ابجیای گلم ببخشید طولانی شد . دوستتون دارم .

بله چون شکمم بزرگه ماه اخرم انقدر لجم میکیره مردا به شکمم نگاه میبکنن خب که چی حالا حاملله م دیگه&n ...

خب روزای آخر چادر بپوش تا راحت باشی

دردایره ی هستی مانقطه ی تسلیمیم، رای آنچه تواندیشی، حکم آنچه توفرمایی. @IslamLifeStyles تنها مسیر آرامش
خب اگه اون مانتوهات مثل این نگاه نمیکنن ...اوناروبپوش اشکالی نداره.....من برای راحتی خودت گفتم که را ...

اون یکیا تیره تر هست 

نگاه که میکنن ولی خیلی کمتر از این

کلا مردای ایرانی نگاه میکنن به زنها

جالا شاید منظوریم ندارنا نمیدونم

ولی شایدم علتش اینه که دیگه کسی محجبه نیست اکثرا لختن

خب روزای آخر چادر بپوش تا راحت باشی

سختمه تحملش خواهرم

خب نگاه میکنن چی عیب نداره؟

چرا عزیزم عیب داره

حتی جایی ک پوشیه عرف نیست بزنی جلف توجه کنه بدتره

اگ مشکی یا سورمه ای یا زغال سنگی بود خیلی بهتر میشد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اون یکیا تیره تر هست  نگاه که میکنن ولی خیلی کمتر از این کلا مردای ایرانی نگاه میکنن به زنها ...

آره اونکه نگاه میکنن.....شایدمیتونه این علتش باشه......منم دیگه نظرموگفتم ....امیدوارم منظورمورسونده باشم

ببین بستگی به عرف داره مانتو قشنگیه ولی قاعدتا تو یه سری شهر ها جلب توجه داره چون اینجوری نمی پوشن و به سبک پوشش مسلمونای لبنان و... است

ولی مثلا تو شهرهای جنوبی مثل شهر ما جا افتاده تره بخاطر اینکه خانمهای عرب لباسهای ماکسی می پوشن اما بارنگهای تیره تر 

از مدلش اسکرین گرفتم البته من چادریم🌹

اون یکیا تیره تر هست  نگاه که میکنن ولی خیلی کمتر از این کلا مردای ایرانی نگاه میکنن به زنها ...

چادر کمری یا پرستویی بپوش خیلی راحته برا بارداری و شیردهی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
سختمه تحملش خواهرم

عزیزم چادر جلو بسته بگیر رااااااااحت 

حتی اگه تیشرت شلوار هم زیرش بپوشی راحتی 

انقد که من چند نفرو می‌شناختم تو اربعین چادر بحرینی میپوشیدن زیرش تیشرت میرفتن پیاده روی که گرمشون نشه زیاد 

2706