2737
2734
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 144 پست
چادری نیستم اخه،اره فکر کنم بذارم مهمونی ها یا مهمون اومد بپوشم بیشتر

اره عزیزم خیلی خوبه 

قربونت برم با این همه حساسیت❤❤❤

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بله مثل لبنانی هاست اخه خب اینجوری حجابم کامله چه کنم بخدا موندم خودم خب به نظرت چیکار کنم نپوشم دی ...

اینونپوش برای توخیابون یابازار یاکلا مکانهای عمومی.....اینوبپوش برای مهمونی یاخونه پدرشوهری یاخونه مادرت....دیگه مردای فامیل نگاه نمیکنن .....ولی برای بیرون سعی کن مثل عرف خودمون مانتوجلوبسته بپوش .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم رنگش واسه توی خیابون متعارف نیست

بله ، این پارچه هدیه هستش اونه وگرنه خودم رنگ های محو میحریدم یا کمی تیره تر

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
اره رنگش ملایمه و ملیحه ولی خیلی رنگ قشنگیه

آره 

منم خواهرم تو بارداری همیشه از این مانتوی های بلند و ماکسی می‌پوشید 

البته با چادر 

رنگاشم شاد بود 

میدونی گلم 

این مدل تیپ تو جامعه خیلییییی کمه 

بعد رنگ مانتو هم چون یه مقدار روشنه برای همین جلب توجه میکنه 

2731
اینونپوش برای توخیابون یابازار یاکلا مکانهای عمومی.....اینوبپوش برای مهمونی یاخونه پدرشوهری یاخونه م ...

نمیتونم مانتو هام همه همین مدله با اون مانتو ها که سما میگی حجاب کامل نیست 

من عبا میپوشم کلا عین چادرن فقط کله ندارن

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

رنگش قشنگه

و همین قشنگیش جلب توجه داره..😁

این مدل مانتو با این رنگ توی ایران خیلی جا افتاده نیست

برای همین نگاه میکنن

بنظرم برای مانتوی بعدی،روی رنگ تیره تر بیشتر فکر کنید😚

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2740
سلام لینک تاپیکو برات فرستادم ، میترسم یادم بره جا بمونی 

باشه عزیزم بازم ممنون😘😘😘

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
کاش همه واسه حجابشون انقدرحساس میبودن

قربونت برم ممنون عزیزم 

من دو ساله محجبه شدم 

چون انتخاب خودمه مقیدم

کاش توی اوج جوونی این انتخاب کرده بودم😓در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبر است نه تازه توی ۳۰ سالگی خواهر

باشه عزیزم بازم ممنون😘😘😘

قربونت  ، https://www.ninisite.com/discussion/topic/7740316/استغفرالله-ربی-اتوب-الیه-40روز

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖