2733
2739
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1959 بازدید | 144 پست
نه مانتوت زننده نیست.خیلی ساده ومعمولیه به نظرم خودت حساس بودی

اره نمیخوام گناه کنم البته شاید برای شکمم نگاه میکنن حامله م

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
خب نگاه میکنن چی عیب نداره؟

چون رنگش روشن بوده و مرواریدداشته توچشم بوده

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون مانتوت متفاوت ازعرف جامعه هست....مثل زنای عربی لباس پوشیدی بخاطرهمین جلب توجه میکنه...

بله مثل لبنانی هاست اخه خب اینجوری حجابم کامله چه کنم بخدا موندم خودم

خب به نظرت چیکار کنم نپوشم دیگه

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
خب نگاه میکنن چی عیب نداره؟

یه مقدار بخاطر رنگشه یه مقدار بخاطر تزییناتش 

اگه حساسی این لباس رو بدون چادر نپوش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اگه رنگی می‌بود که کمتر جلب توجه می‌کرد عااااالی میشد 

اره رنگش ملایمه و ملیحه ولی خیلی رنگ قشنگیه

2740

معنی تبرج رو نمیدونم.. ولی مانتوت از جلو که پوشیدست اگر عقب هم پوشیده باشه..خیلی هم طوری نیست که جلب توجه کنه.... دلیل نگاهها هم می تونه احساس خودت باشه.. شاید خودت حس کردی همه نگات میکنن چون هم نو بوده و هم اینکه چند نفر گفتن قشنگه..

یه مقدار بخاطر رنگشه یه مقدار بخاطر تزییناتش  اگه حساسی این لباس رو بدون چادر نپوش

چادری نیستم اخه،اره فکر کنم بذارم مهمونی ها یا مهمون اومد بپوشم بیشتر

سلام عکسشو بفرست ببینم 

سلام لینک تاپیکو برات فرستادم ، میترسم یادم بره جا بمونی 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
نه اصلا جای توجه نداره عزیز حساس نباش خداهم خودش اونقدرسخت نگرفته

بله اینم هست 

چون بدنم پوشیده ست و ارایشم در حدیه که فقط رنگ پریده نباشم ساده هم هست مانتوم