2752
2734
عنوان

فقط فقط فقط مذهبی ها بیان نظر بدن لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1975 بازدید | 144 پست
بله چون شکمم بزرگه ماه اخرم انقدر لجم میکیره مردا به شکمم نگاه میبکنن خب که چی حالا حاملله م دیگه&n ...

خب گلم ماه اخر بارداری هستی بعد این مانتوها کلا میچسبه ب بدن بعد دنبال تبرجی!!

من خودم مانتویی ام ولی اگر روزی باردار شدم قصد دارم یا چادر بپوشم یا لباسی بپوشم ک حداقل دوتکه باشه که شکم جلب توجه نکنه....

اول که بارداری مبارک منم مانتویی هستم ولی توی خیابون اصلا اصلا رنگ روشن نمی پوشم چون جلب توجه می‌کنه همیشه مشکی سورمه ای یا طوسی تیره می پوشم با روسری های رنگی از نظر من حجاب شما کامله و گناهی به گردنت نیست اگر خودت خجالت میگشی نپوش این مانتو رو بذار برای مهمونی و جاهای خاص برای خرید مانتو تیره بپوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ابجی گلم این مانتو که میپوشی خب چادر هم سرت کنی که خوبه .  میدونی الان دراین زمونه مردم اک ...

ممنون عزیزم ولی بحث من الان خیانت و حجاب بقیه نیست

من کاری ندارم به پوشش دیگران

من اینجور میپوشم چون راحتم

و حالم اینجوری خوبه

اینکه کل زن های جامفه لخت بشن یا شوهرم خیانت کنه ربطی به حجاب من نداره گلم

من همینم چه همه زنها لخت باشن چه همه مردا خائن

من بخاطر اینا نیست که حجاب دارم گلم

من حجاب دارم چون این راهیست که انتخابمه

به در ضمن حتما نبابد چادر داشت تا حجابت کامل باشه عزیز دلم

من پوششم اینه در مورد همینم سوال کردم فقط و فقط همین

نه ناراحتم از مردهای خائن و نه ناراحتم از زنان بد حجاب جامعه

اتفاقا خوشحالم که اونا اینجوری راحت ترن 

و خود واقعیشونن همونطور که من خود واقعیم هستم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731
بله چون شکمم بزرگه ماه اخرم انقدر لجم میکیره مردا به شکمم نگاه میبکنن خب که چی حالا حاملله م دیگه&n ...

کلا وقتی باردار هستی همه اول به شکمت نگاه میکنن بعد به صورتت این خیلی عادیه من ماه آخر اصلا بیرون نرفتم چون هر چقدر مانتو گشاد بپوشید باز هم همه نگاه میکنن

اون یکیا تیره تر هست  نگاه که میکنن ولی خیلی کمتر از این کلا مردای ایرانی نگاه میکنن به زنها ...

خب عزیزم مدل تیپ شما هنو کمه 

تقریبا تیپ شما مثل لبنانیا و عرب های عربستان هست 

تو ایران یا مانتویی مدل مانتوهای بازاری ک همه جا هست وجود داره یا چادری 

خیلی کم این مدل تیپ رو میزنن

چرا دروغ منم باشم خوب نگاه میکنم هم بخاطر تیپت چون میگم کم هس این مدل تیپ 

هم بخاطر مدل مانتو و رنگش کنجکاو میشم بدونم چ مدلیه و بعد خودت 😂😂😂😂😂که بدونم ایرانی هستی یا نه 

رنگای تیره تر بپوش برا بیرون  بارداریت هم کمتر مشخص میشه

بله فکر کنم بی تاثیر نیست حامله بودنم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
خب عزیزم مدل تیپ شما هنو کمه  تقریبا تیپ شما مثل لبنانیا و عرب های عربستان هست  تو ایران ...

بله اینا موثره

ولی انقدر راحتم توشا خدا میدونه عینن چادره راححت و گشاد و بلند

بله شایدم میخوان ببینن کجاییم

کلا وقتی باردار هستی همه اول به شکمت نگاه میکنن بعد به صورتت این خیلی عادیه من ماه آخر اصلا بیرون نر ...

دقیقا 

فقط پیرمردایی که شکمت دنبال میکنن🤣🤣

قربونت برم ممنون عزیزم  من دو ساله محجبه شدم  چون انتخاب خودمه مقیدم کاش توی اوج جوونی ...

30سالگی اوج زیبایی و جوانی یک زنه دیر نکردی عزیزم من توی جوونی چادری و محجبه بودم ولی دوتا بچه پشت هم داشتم با چادر سخت میشد درش آوردم منتها اراده ندارم موهام رو بذارم زیر روسری  و بیرون می یاد نمی تونم مثل شما آنقدر محجبه باشم آفرین بهت

2706