2737
2734
مگه پا بجز بالا جای دیگم میتونه باشه اصن😶😑🤐نکنه ما اشتبا میزنیم🤣🤣🤣🤣🤣

منم به شک انداخته 😂😂😂 اصلا چند قلویی ربطی به پا نداره 😑🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عرر😂😂😂فقط اون ک گفت پاهاتو..

نه اونی که گفت ما تا الان اشتباه میزدیم انفجار

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋
2742
بچه ها استارتر مرده😊😂😂 بخدا نمیدونستم مدا هم میگن درد بجونم

😂😂😂😂احتمالا 16،17سالشه

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
عرر😂😂😂فقط اون ک گفت پاهاتو..

خاک به سرم فقط اونم من بودم که گفتم پاهاتو...  

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2740
اصلا یک درصد فکر نمیکردم مرد باشه

چه دایی مهربونی   عب نداره دایی هم میتونه قربون صدقه خاهرزاده بره خو

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
برو پا اونو از سقف باز کن دختر بدوو

اخ اخ یا ابرفرضضضض

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
منم به شک انداخته 😂😂😂 اصلا چند قلویی ربطی به پا نداره 😑🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

عزیزم راز دوقلوزاییت چی بود؟

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
2706