2733
2734
عنوان

می‌خوام برم سیستان بلوچستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 100 پست
تا حالا از دوتا شکایت شد و رفتن و مدت زیادی بدون دکتر بودیم تازه یکی چند وقته اومده ویزیتش ۲۵۰ تومنه ...

۲۵۰برا طرحی واقعا فاجعس نمیفهمم واقعا.عزیزم بدترین نوع ظلمه من جای شما نیستم واقعا نمیفهمم شرایط شهرتون چطوریه ولی شهرداری نماینده مجلسی کسی باید جدی اینارو پیگیری کنه.سیستان واقعا همیشه مظلوم بوده

و خدایی که در این نزدیکیست.
ب کسی اعتماد نکن  و حدتو با دوستات رعایت کن و دوست پیداکن بگو بخند بیرون برو شاد باش چرا اینقد ...

من خیلی زندگی ب خودم سخت گرفتم الان ۴۰درصد موهای سرم تو۲۷ سالگی سفید شده پشیمونی فایده نداره برو باشگاه به که حال آدم چه خوب میشه امتحان من برو باشگاه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب کسی اعتماد نکن  و حدتو با دوستات رعایت کن و دوست پیداکن بگو بخند بیرون برو شاد باش چرا اینقد ...

ایشون به خودشون سخت نمیگیرند تایپ شخصیشون اینجوریه شاید با این چیزا خوشحال نمیشه من وقتی خوابم یا تحلیل یه فیلم رو میخونم یا برای صدمین بار فیلم دلخواهم رو بینم یاآهنگ گوش میدم یا تو خیالاتم یا جایی رو تمیز و مرتب میکنم خیلی خیلی شادم با این شاید به نظر شما اینا خوشحال کننده نباشه باید  هر  کس ببینه حالش چجوری خوبه و ارومه

2731
۲۵۰برا طرحی واقعا فاجعس نمیفهمم واقعا.عزیزم بدترین نوع ظلمه من جای شما نیستم واقعا نمیفهمم شرایط شهر ...

مسئولینمون سر یه جاده اسفالت کردن باید هزار بار اعتراض کنیم ،دکتر که به هیچ جاشون نیست ،سیستان نیستم عزیزم بلوچستانم ،

😂😂عزیزم فک کنم از شانس بدمه.با یه دختری اشنا شدم فرشته.چادر میپوشید مهربون معتقد یکم بعدش شد شیطان پسراهم ازش میترسیدن شانسمه مامانم میگه چرا هرکی باتو دوست میشه اینطوریه😂🤦من خوابو به بهترین کافه وگردش ترجیح میدم اصلا دست ادم خودش نیس

ایشون به خودشون سخت نمیگیرند تایپ شخصیشون اینجوریه شاید با این چیزا خوشحال نمیشه من وقتی خوابم یا تح ...

وای لذتی تو تمیز کردن و اشپزی هست تو هیچ بیرون رفتنی نیس

مسئولینمون سر یه جاده اسفالت کردن باید هزار بار اعتراض کنیم ،دکتر که به هیچ جاشون نیست ،سیستان نیستم ...

میفهمم عزیزم خدا خودش نگاهی بندازه به مردممون.اها الهی هرجا که هستید تنتون سلامت باشه