2752
2734
عنوان

می‌خوام برم سیستان بلوچستان زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1393 بازدید | 100 پست
۲۰ سال دیگه از تنهایی دیوونه میشی در ضمن زن تنها تو سیستان بلوچستان امنیت نخواهد داشت

چرا این حرف و می‌زنید خیلی از خانم ها هستن سنشون بالا هس و ازدواج نکردن و آدم های موفقی هستن اصلا اینجا نا امن نیست 

۲۰ سال دیگه از تنهایی دیوونه میشی در ضمن زن تنها تو سیستان بلوچستان امنیت نخواهد داشت

من همیشه تنهام هیچوقت دوستی نداشتم حتی دختر مشکلی نخواهد بود در ضمن کار ما از دیوانگی گذشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میان تو شهرای کوچیکی که خیلی به دکتر نیاز دارن و دکتری نیست بخاطر یه ویزیت ۴۰۰_۵۰۰ تومن میگیرن ،اگه ...

شهرای کوچیک و کم بضاعت که اصلا توان پرداخت چنین پولیو ندارن اونم فقط برای یک ویزیت اگر هم انقدر داشته باشن ک میرن داروهاشون رو میخرن، بعدشام پول ویزیت طرح تو اون مناطق خیلی کمتر از مقدار پولیه که تو شهرهای بزرگ میگیرن تا جایی که من میدونم بعضی جاها تو اون مناطق کلا ویزیت رایگانه درست نیست دروغ گفتن اونم انقدر ضایع

2731
من همیشه تنهام هیچوقت دوستی نداشتم حتی دختر مشکلی نخواهد بود در ضمن کار ما از دیوانگی گذشته

عزیزم منم هیچ دوست صمیمی ندارم تنهایی خیلی با خودم حال میکنم شاید بخاطر اینه که از اخلاقای بدی که الان مد شده و تو بعضیا نمیبینی خوشت نمیاد.من با اینکه خودم انتخاب کردم با کسی دوست و به خصوص صمیمی نشم یبار به خودم اومدم که نکنه افسردم با اقایی که دکترای روان داشتن صحبت کردم بهم گفتن درونگرایی فقط و اینکه یه حریم امن برای خودت درست کردی که دیگران بهت اسیب نزنن ولی این امنیت کاذبه این حصارو بشکن

و خدایی که در این نزدیکیست.
والا زاهدان هیچ ویزیت رایگان نیست 

شما طرحی دیدید که همچین ویزیتی گرفت شکایت کنید چوب تو آستینش میکنن.دکترای طرحی خیلی خیلی از لحاظ مالی اذیتن اتفاقا

شهرای کوچیک و کم بضاعت که اصلا توان پرداخت چنین پولیو ندارن اونم فقط برای یک ویزیت اگر هم انقدر داشت ...

من شهر مرزی زندگی میکنم و نگفتم که هممون کم بضاعتیم بعدشم عمل زیبایی که نیست حتی کسی توانشو نداشته باشه از یکی دیگه قرض میکنه میره دکتر ،بعدشم ممکنه مشکل یهویی پیش بیاد فاصلمون به اولین شهر بزرگ سه ساعته و نمیشه که همش رفت شهر دیگه ،نمیدونم شما کجا خدمت کردین که اینقد از حرفم بهتون فشار اومد اما بخدا قسم من برای پزشک عمومی ۴۳۰ تومن ویزیت دادم نه تنها من خیلیای دیگه ،منم نگفتم داروهاشون رو نمیخرن من حرفی راجب دارو نزدم 

عزیزم منم هیچ دوست صمیمی ندارم تنهایی خیلی با خودم حال میکنم شاید بخاطر اینه که از اخلاقای بدی که ال ...

ممنون عزیز من همین جوری آرومم راستش امتحان کردم وقتی خواستم خودمو تغییر بدم و مثل بقیه بشم(آرایش کنم تیپ بزنم کافه برم با جنس مذکر دوست شم و...)انگار خودمو گم کردم و خیلی سردرگم و دیونه شدم بهتره جوری باشم که هستم این روح روح منه ومن باهاش کنار اومدم و شادم 

شما طرحی دیدید که همچین ویزیتی گرفت شکایت کنید چوب تو آستینش میکنن.دکترای طرحی خیلی خیلی از لحاظ مال ...

تا حالا از دوتا شکایت شد و رفتن و مدت زیادی بدون دکتر بودیم تازه یکی چند وقته اومده ویزیتش ۲۵۰ تومنه ،من از تعرفه خبر ندارم ولی خب نسبت به قبلیا خوبه  ،چیکار کنیم پس بدون دکتر اگه از بعدیا هم شکایت کنیم ؟

ممنون عزیز من همین جوری آرومم راستش امتحان کردم وقتی خواستم خودمو تغییر بدم و مثل بقیه بشم(آرایش کنم ...

خودمنی☺️منم همینم انشاالله خدا ادمایی رو سر راهت بذاره که پیششون برونگرا ترین باشی

عزیزم منم هیچ دوست صمیمی ندارم تنهایی خیلی با خودم حال میکنم شاید بخاطر اینه که از اخلاقای بدی که ال ...

ب کسی اعتماد نکن  و حدتو با دوستات رعایت کن و دوست پیداکن بگو بخند بیرون برو شاد باش چرا اینقد به خودت سخت میگیری