2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من بیدارم ولی بخاطراسترس نمیدونم چیکارکنم

فک کردم خودم پست گذاشتم  

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

اگ موز دارین موز بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

استارتر نمیدونم بخدا چی بخوری اما میش بمن بگی درد سمت راست شکم نزدیک ناف حدودا عادیه ؟؟؟هفته پنجممه هنو سونو بچرو ندیده خیلی ترسیدم

میشه برام دعا کنی همین الان ک داری امضامو میخونی 🥺🥺🥺
تازه خربزه و شیر خوردم الان تو گوگل خوندم نوشته مصرف همزمان این دوتا عملکرد معده رو بهم میریزن  ...

کی اخه نصف شب خربزه و شیر میخوره😂😂😂عجبا. انشاالله ک چیزی نمیش نترس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم همش میترسم ی بلا سرش بیاد

خدا نکنه این چه فکراییه

مثبت فکر بکن

خدا که اونو خلق کرده مطمئن باش مراقبش هم هست

شما فقط وظیفه و مسئولیت مادریتو انجام بده همه چی رو بسپار به خدا...نماز بخون براش قران بخون

استارتر نمیدونم بخدا چی بخوری اما میش بمن بگی درد سمت راست شکم نزدیک ناف حدودا عادیه ؟؟؟هفته پنجممه ...

اره کلا برای لانه گزینی درد داشتن عادیه

ولی شما هم دیگه باید رعایت کنی رابطه حذف میشه نباید چیز سنگین بلند کنی...بیشتر استراحت کن بچه خوب جاشو سفت کنه..‌ببین تو تازه دردات شروع شده یعنی بارداری کلا با درده...بعد رحم ک بزرگ بشه بازم درد داری...و خیلی چالش های دیگه