2703
2553

استاتر خاله دایی سه قولوها من دوتا کامنت گذاشتم اینجا الان سه روزه فقط دارم لایک پاک میکنم   

ببین دایی خاله نما چه کردی به تاپیکت   

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

چخبره اینجا تاپیک زدن میگن حرفای بی ادبی  میزنن خانوما 🤨🤨🤨😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اخ جو و ن خواهرچندسالشونه؟😐😍😍😍واسه شون لباس زمستونه بگیر

چرا شبیه خانوما حرف میزنی😐😐😐

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
کاش همین تاپیکو دیشب نی نی یارمیترکوند 

تو خواب نازن🙃

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
چرا شبیه خانوما حرف میزنی😐😐😐

چ ربطی داره عزیزمن من دوستدااربچه هام تواین سن😐😐😏😏🙄کیه ک بدش ازین جوجه های نازنین بیاد.مهربون ک باشی ایجوره فرقی ب زن ومردبودن نداره😑

2714
استاتر خاله دایی سه قولوها من دوتا کامنت گذاشتم اینجا الان سه روزه فقط دارم لایک پاک میکنم   & ...

ببخشیدااحرفتون درست نیستش وبی احترامیس،من ازاولشم گفتم داییشونم طبق چه سندی قضاوت بی رحمانه میکنی؟دایی خاله نما دگه چیه ،ادب واحترام خیلی خوبه ها😏😏👌🖒