2733
2739
عنوان

امنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 98 پست
اخه تو غربالگری فکر کنم تالاسمی بودن نشون نمیده، برای همین میخواستن اول از این بابت خیالشون رااحت بش ...

چ ميدونم هرجا يه جوريه انگار

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
جواب اولیه ۴۸ ساعته میادش  پنج کروموزوم اصلی .اگه کاریوتایپ بخوابید ۲۸ روز زمان می‌بره .یه زنگ ...

اخه همون روز که نمونه رو بردیم بهشون تحویل دادیم گفتن 10تا 15 روز طول میکشه😔شمام انجام دادی؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره ظاهرا☹️

من قبلا كيش بودم از لحاظ پزشكى افتضاح بود الانم كه قشمم همينطور افتضاح تر حالا دارم ميرم بندر شايد اونجا خوب باشه ولى اصفهان كه بودم عالى بودن دكتراش و مركز بهداشتش و اينا....

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من قبلا كيش بودم از لحاظ پزشكى افتضاح بود الانم كه قشمم همينطور افتضاح تر حالا دارم ميرم بندر شايد ا ...

اینجا بابل عاااالیه از نظر پزشکی، بهترین پزشکارو داره.همون روز ازمایشم یه دختره از گرگان اومده بود پیش دکترم

اینجا بابل عاااالیه از نظر پزشکی، بهترین پزشکارو داره.همون روز ازمایشم یه دختره از گرگان اومده بود پ ...

نه اينجا نه

كلا استان هرمزگان خيلى گناه داره اصلا بهش رسيدگى نميشه

2740
اخه همون روز که نمونه رو بردیم بهشون تحویل دادیم گفتن 10تا 15 روز طول میکشه😔شمام انجام دادی؟؟ 

بله عزیزم ما هشت شب نمونه دو بردیم دو روز بعد ساعت هفت شب زنگ زدن گفتن جواب پنج کروموزوم اصلی سالمه  و ما درخواست کاریوتایپ دادیم روی نمونه که اول هفت روز کشت میشه و بیست و چند روز بعد هم جوابش گفتن میاد .البته من مجبور به سقط شدم ولی آزمایش دادیم که برای بچه بعدی بدونیم مشکل از چی بوده بلکه بشه پیشگیری کرد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
وقتی سالم بود چرا سقط کردین؟ ☹️ناراحت شدم💔

مشکل دیگه داشت پزشک قانونی مجوز سقط داد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
وقتی سالم بود چرا سقط کردین؟ ☹️ناراحت شدم💔

امینو که همه مشکلات رو نشون نمی‌ده فقط مشکلات مغزی تریزومی۲۱/۱۸/۱۳ بقیه مشکلات تو انومالی مشخص میشه مال منم تو انومالی مشخص شد

اووووف چقد حس بدیه. دارم از نگرانی میمیرم. فردا حتما زنگ میزنم خودم پیگیری میکنم

خیلی .نگران نباش خود استرس بدتره عزیزم

امینو که همه مشکلات رو نشون نمی‌ده فقط مشکلات مغزی تریزومی۲۱/۱۸/۱۳ بقیه مشکلات تو انومالی مشخص میشه ...

ینی دلم میخواد این یکی دوماه انقد سریع بگذره دارم دیوونه میشم از فکر و خیال😔

2706