2733
2734
عنوان

امنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 98 پست
ینی دلم میخواد این یکی دوماه انقد سریع بگذره دارم دیوونه میشم از فکر و خیال😔

درک میکنم همه اینا رو گذروندم خودمم ان شاالله صحیح و سالم بیاد بغلت

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خطر 1 به 149 ترس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا نگران نباش اینا برای اینکه بری امینو پول بگیرن میترسوننت ریسک ...

منم خیلی امیدوار بود م ولی یه دکتر ژنتیک منو خیلی خیلی ناامید کرد در حدی که با تپش قلب از پیشش اومدم انشالله امیدم به خداست برام خیر بخواد 

2728
انشاالله هممون دلمون شاد میشه به امید خدا 

انشالله نى نى هممون سالم باشه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
امینو که همه مشکلات رو نشون نمی‌ده فقط مشکلات مغزی تریزومی۲۱/۱۸/۱۳ بقیه مشکلات تو انومالی مشخص میشه ...

یعنی این همه استرس واسه آمینو هست که اونم جوابش خوب بیاد باز باید دلهوره و استرس واسه انومالی داشت ...از خدا میخواد بچه سالم بده ولی  اگه حتی یه درصد خدایی نکرده مشکلی هست اونم تا قبل ۱۹هفته نشون بده بهم که اینم باز لطف خداست و کمی آرام و قرار به دل من بده 

یعنی این همه استرس واسه آمینو هست که اونم جوابش خوب بیاد باز باید دلهوره و استرس واسه انومالی داشت . ...

ان شااله بچت رو صحیح و سالم بغل بگیری عزیزم.بله مشکلات اندام ها تو انومالی مشخص میشه .مشکل بچه من تو انومالی و اکو مشخص شد و با نامه پزشک قانونی هفته پیش سقط درمانی کردم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738