2703
2553
عنوان

امنیوسنتز

720 بازدید | 98 پست

برام دعا کنید دکترا گفتن عدد pappaتو غربالگری خیلی خیلی پایینه و حتما مشکل جدی هست قراره امنیوسنتز شم تا انجام شه تا جوابش بیاد من دق میکنم هر چند دکتر گفت امیدی نداشته باش احتمالا باید سقط کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چند هفته ای مشکلش چیه ؟ انشالله خیره نگران نباش

الان هفته ۱۴ام تو غربالگری اول سونو خوب بود و ان تی ۱.۱بود و ان بی هم دیده شد و ازمایشم زد پرخطر و سندروم دان ۱به ۱۴۹حالاقراره امنیو شم 

2714
الان هفته ۱۴ام تو غربالگری اول سونو خوب بود و ان تی ۱.۱بود و ان بی هم دیده شد و ازمایشم زد پرخطر و س ...

ب منم گفتن ولی بچم سالم بود

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

ب منم گفتن دخترم سندروم داره حتی روز آزمایش دکترم زنگ زد واسه سقط مجوز جور کنه چون ۵ ماهگی بود و گفت بعد آزمایش برو فلان جا و بگو فلانی فرستاده و ... جواب آزمایش خوب بود ولی بعد ب دنیا اومدن دخترم یه ماه بستری شد و حالش بد بود دکترش گفت ب خاطر استرس شدید اینجوری شده کاشکی استرستو کنترل میکردی ک بچت اینجوری نشه 

2706