2752
2734
عنوان

امنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 98 پست
ایشالله نی نی هر دوتامون سالم باشه.  منم تو اینترنت خوندم گفتن یه جواب سه روز بعدش میاد ولی بر ...

اره رفتم غربالگرى اول و 

اونم هنوز جوابش نيومده پنج شنبه مياد

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اهااان، اشکالی نداره نی نی سالم باشه، این هزینه ها فدای سرش

اره واقعا 

هزينه اش هرچى بشه فدا سرش

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
اره رفتم غربالگرى اول و  اونم هنوز جوابش نيومده پنج شنبه مياد

من غربالگری نرفتم، گفتن صبر کنین اول جواب cvs بیاد ایشالله الگه سالم بود برین برای غربالگری. 

من دکترم خیلی امید میداد بهم میگفت اصلا نگران نباش،75 درصد سالمه، این ینی شانس بزرگ... همش دلم به حرفاش خوشه ته دلم امید دارم

2731
احتمالا یه هفته دیگه نه اصلا تا حالا هیچ موردی نبوده ...من و همسرمم غریبه ایم

خوب چرا زودتر نمی ی که زودتر از نگرانی دربیایی.جوابش دو روزه مباد

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

خدا نمیدونم پرا دیگه نگامون نمیکنه اینهمه التماس دیگه نمیبینه 😭

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 
الان هفته ۱۴ام تو غربالگری اول سونو خوب بود و ان تی ۱.۱بود و ان بی هم دیده شد و ازمایشم زد پرخطر و س ...

خطر 1 به 149 ترس داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اصلا نگران نباش اینا برای اینکه بری امینو پول بگیرن میترسوننت
ریسک 1 به 149 یعنی کمتر از یک درصد احتمال داره جنین شما داون باشه بنظرت درصدش زیاده؟؟؟

من غربالگری نرفتم، گفتن صبر کنین اول جواب cvs بیاد ایشالله الگه سالم بود برین برای غربالگری.  ...

عه چه عجيب

به ما برعكس گفتن

گفتن حتما غربالگرى اول و انجام بده بعد بيا شما كدوم شهرى؟

عه چه عجيب به ما برعكس گفتن گفتن حتما غربالگرى اول و انجام بده بعد بيا شما كدوم شهرى؟

اخه تو غربالگری فکر کنم تالاسمی بودن نشون نمیده، برای همین میخواستن اول از این بابت خیالشون رااحت بشه بعد بریم برای غربالگری که هزینه الکی نداشته باشه. 

بابلسر عزیزم

پس چرا برای من نیومد؟؟؟ ☹️ینی خدایی نکرده مشکلی هست که هنوز جواب نیومد 10 روز شد😔

جواب اولیه ۴۸ ساعته میادش  پنج کروموزوم اصلی .اگه کاریوتایپ بخوابید ۲۸ روز زمان می‌بره .یه زنگ بزن پیگیری کن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
یعنی چی اهمیت نده .اگر خدای نکرده مشکل باشه الان معلوم بشه خوبه یا بعد از تولد 

منظورم اين نبود كه پيگيرى نكنه منظورم اين بود كه دكتر گفته احتمال زياد سقط ميشه اهميت نده تا جواب ازمايش قطعى نياد معلوم نى اصلا

پس چرا برای من نیومد؟؟؟ ☹️ینی خدایی نکرده مشکلی هست که هنوز جواب نیومد 10 روز شد😔

نگران نباش عزیزم