2733
2734
عنوان

امنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 98 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمو کشتم از بس غذا نخوردمو شب و روز گریه میکردم  

من فعلا مجردم ولی زده و ناخواسته مامانم حامله شده ،منم ۲۰ سالمه 🤦 

نگران خواهرامم ،مامانم کلی کارای سنگین انجام داد قرص خواب خورد واکسن زد تو سه ماهگی البته ،و... آخر سر چهارماهش بود فهمید حاملس 

اولش خواست سقط کنه 😔😔 ی لیوان آب اسفند خورد بعد پشیمون شد 

خیلی نگرانم 

من فعلا مجردم ولی زده و ناخواسته مامانم حامله شده ،منم ۲۰ سالمه 🤦  نگران خواهرامم ،مامانم کلی ...

تا خدا نخواد اون بچه چیزیش نمیشه نگران نباش من اثاث کشی کردیم تو بارداری کلی چیز سنگین جا ب جا کردم 

2731
دکتری ک علمشو داره کمتر از منو شما میدونه؟؟ خیلیا همینو گفتن اخرسر دچار مشکلات فراوان شدن،، هرچقدم ...

عزيز جان من نگفتم كه ازمايش و انجام نده من خودم دكتر برام cvs نوشته دارم ميرم انجام ميدم

من منظورم به اون بود كه دكتر گفت سقط ميشه و اينا دكتر كه خدا نيست حرف اخر و بزنه شايد تو امينوسنتز معلوم شد نياز به سقط نيست

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2740
 ب منم گفتن دخترم سندروم داره حتی روز آزمایش دکترم زنگ زد واسه سقط مجوز جور کنه چون ۵ ماهگی بود ...

مگه میشه آدم بتونه کنترل کنه انقد گریه میکنم همه شبا با سردرد می‌خوابم 

منم منتظر جواب cvsم، دارم دق میکنم تا جوابش اماده بشه گفتن خودمون زنگ میزنیم. 10 روز شد🥺🥺

انشاالله که جوابش خوب میاد و دلت شاد میشه واسه منم دعا کن خدا برام خیر بخواد 

2706