2733
2734
عنوان

امنیوسنتز

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 98 پست
الان هفته ۱۴ام تو غربالگری اول سونو خوب بود و ان تی ۱.۱بود و ان بی هم دیده شد و ازمایشم زد پرخطر و س ...

عزیزم ان شاالله که چیزی نیست 

سنت چنده ؟ عددام بکو چند بود 

استرس نده به بچت این عدد یعتی اینکه لز هر ۱۴۹ که شرایط شمارو دارن فقط یک نفرشون امینو مثبت میشه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غربالگری خیلی درصد خطاش بالاست. زیاد شنیدم که تشخیص خطا دادن...

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2731
دكترا حرف زياد ميزنن تو اهميت نده

دکتری ک علمشو داره کمتر از منو شما میدونه؟؟ خیلیا همینو گفتن اخرسر دچار مشکلات فراوان شدن،،

هرچقدم ازمایش این خانم خطا داشته باشه عقل حکم میکنه اهمیت بده و انجام بده اینو بهتر از پشیمانیه

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2740
 ب منم گفتن دخترم سندروم داره حتی روز آزمایش دکترم زنگ زد واسه سقط مجوز جور کنه چون ۵ ماهگی بود ...

خدارو شکر که سالم بود 

باز خوبه استرس داشتی فقط 

من بودم چون دکتر گفته بود خودمو هلاک میکردم آخه من خیلی استرسی ام

امینو چیه برا چی امینو میشی ؟؟  قبلش چه آزمایشی هست که مشخص می‌کنه باید امینو بشی 🥺🥺

تو ازمایش ان تی،، یه سوزن  که باهاش از مایع درون رحمی خارج میکنن برای تست،، دیروز تو یه کتاب داشتم میخوندم درموردش

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2706