2737
2739
عنوان

به خواهر برادرم و زن داداشم بشدت حسادت میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1652 بازدید | 84 پست

عزیزم همیشه روخودت کار کن که از شادی دیگران شاد باشی و مقایسه نکن 

بعدشم زیاد از خودت تعریف نکن اینقدر خودتو بالا میبینی که اونها رو بی ارزش میبینی واسه همین اعصابت خورد میشه چیزی داشته باشن

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بله حق با شماست  من کلی گفتم اینا دوست دختر دوست پسر هم که بودن داداشام هزینه هاشون و میدادن. ...

والا منم به خاطر بچه سركار نميرم موقتاً ولى درامدم از صدتا كارمند بيشتر از ده تا زن كارمندم بيشتر هزينه ميكنم براى زندگى مون دوستام كه تو نى نى سايت هستن ميشناسن مدل زندگى مو! ولى اينو برترى نديدم كه پول داشته باشم ينى مستقل هستم استقلال كه به اينا نيست! شما چه سركار برى و نرى وظيفه همسرت هزينه هاى زندگى رو بده شمام كمك كنى توى هزينه ها لطفت هست! اينكه تو دوران دوستى شون خرج عشقشون ميكردن داداشتون بازم وظيفه اش بوده و با ميل و رغبت انجامش ميداده درست نيست پشت سر زن برادرت اينطورى حرف بزنى. انقدر چشمت دنبال زندگى ديگران نباشه چون دودش توى چشم خودت ميره اخرش!

يكسرى ادما دور از جون شما عادت دارن خودشون همه چيزم دارن توى زندگى شون ولى بخيل هستن چشم ديدن ندارن كه يكى پيشرفت كنه يا چيزى داشته باشه ميخوان هرطور شده ضربه بزنن به اطرافيانشون يا انقدر طرف دچار حقارت ذهنى هست كه فورى تقليد ميكنه از بقيه مشابه اون ميره كار انجام ميده تا ضعف هاى درونش و حس حقارتش تسكين بده اينا همه ريشه اش در كودكى فرد نهفته ست. 

بنظرم يك مشاوره بريد تا مشكل شما ان شاءالله حل بشه.

ماهرخ هستم 

یاد یه هم اتاقیم افتادم تو خوابگاه،دقیقا مث تو بود.چشم نداشت ببینه کسی ازش بالاتره. همه چی رو واسه خودش میخواست. انقد حرص میزد واسه هر چی. بعد سالها،اومد خونمون،دخترش بهم گفت خاله شما مامانو چطوری تحمل میکردین .پدرمونو در اورده. الانم همونه بس که حسود و کم بینه،همش مریضه. 

آسایش دوگیتی تفسیر این دوحرف است بادوستان مروت با دشمنان مدارا
با این همه دک و پزی که از خودت در کردی یادت رفت بگی عقل و شعورم صفره  اگه خواهرو برادر و زن دا ...

چرا اینجوری حرف میزنید

خواست از خودش کامل بگه 

این چه وضع تخریبه اخه 

چطور به خودتون اجازه میدین عقل و شعورش رو زیر سوال ببرید

ب خانواده خودت خیلی عجیبه ؟ 

من اجیم چیزی بخره خیلی خوشحال میشم یا خیلی داشته باشه 

حالا از خانواده همسر هم اصلا حسودی  نمیکنم ها ولی خوشحال نشی طبیعیه ولی از خانواده خودت حسودی کنی  خیلی عجیبه 

مگه میشه !!!! وا!!!!! 

2740

شما توي ناخودآگاهت فكر ميكني خيلي ويژكي هاي مثبت داري، مثلا دوتا سرويس طلا رو چير با ارزشي ميدوني، يا مدرك تحصيلي رو..

اما اون قسمت بيدارمغزت بهت ميگه كه واقعا هيجي نيستي! و این واژه ها کخ شوهرم پولدارته،مستقلم و ..برای فریب  زدن خودت استفاده میکنی که بگی نگاه من خیلی اوکیم اصلا!!من از همشون جلوتررم!! ولی خب خودتم میدونی نیستی😊

اسمشو میزاری حسادت ولی حسادت نیست..شما از  خود بزرگ‌بینی رنج میبری، برای تلطیفش تعبیرش کردی به حسادت.

😇

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چرا اینجوری حرف میزنید خواست از خودش کامل بگه  این چه وضع تخریبه اخه  چطور به خودتون اج ...

خودش اجازه داد بقیه اینطور راجبش حرف بزنن وگرنه من قصد تخریب ندارم و نداشتم 

وقتی خودش داره خانوادشو تخریب میکنه 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2706