2733
2734
عنوان

بی دلیل ترین معذرت خواهی زندگیمو کردم الان

| مشاهده متن کامل بحث + 51832 بازدید | 616 پست

من خیلی به شما علاقمندم یه شیرینی و لطافت خاصی رو ازتون دریافت میکنم در عین حال که شخصیت واقعی دارید خوشحال شدم نصفه شبی تاپیکتون رو دیدم امیدوارم مشکلاتتون به بهترین وجه حل بشه❤️

شما که تو دلت نی نی داری   آره شما که با فرشته ها فامیل شدی  به اون بالاییا وصل شدی برا حوایج من دعا میکنی؟  مرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید همون عادی جوابشو میدادی میگفتی چقدر قدر نشناسی من خسته کوفته از سر کار اومدم ازت پذیرایی کردم ح ...

اینطوری کسل کننده میشه اسی خوب جواب داده حال کردم 😂

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
ایناییک میسوزونه فک کنم اگ باز بادی چیی بخوره گردن بدتربگیره باز نه؟ روغن نارگیل امتحان نکردی؟

نارگیل نزدم تاحالا

سیاهدونه و رزماری 

ولی هیچی مثل چسب و شیاف دیکلوفناک جواب نمیده

2731
نارگیل نزدم تاحالا سیاهدونه و رزماری  ولی هیچی مثل چسب و شیاف دیکلوفناک جواب نمیده

چسب وچ وقتامیزنی 

چندساعت میمونه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐

عزیزم حرف بدی زدی چون ما حق نداریم در هر صورت به خانوادهامون توهین کنیم نه شما نه ایشون.ولی بنظرم از طرفی هم خیلی بینهایت انتظارش رو بردی بالا و در واقع دیگه محبت ها دارن تبدیل به وظیفه میشن 

وای چقدر بهم حس خوب دادین😍😍میبوسمتون

کارت باکامپیوتر ک نیس احیانا؟بدتر میکنه اخه

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی اخلاق خوبی ک دارم اینه بحث ک بکنم ریپلای نمیخونم دیگه🤣😘🖐