2737
2734
عنوان

به خواهر برادرم و زن داداشم بشدت حسادت میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 84 پست
سپاس. کمالگرایی با خودبرتر بینی متفاوته.. انسان ذاتا کمال طلب هست.هیچ ایرادی نداره..کمال طلبی با ه ...

چطور بفهمم کمال طلبم یا خودبرتربین؟

میدونید چه طورم .. تو هرچیزی دوس دارم و تلاش میکنم که بهترین اون مورد باشم مثل توی درسم توی مسئولیت هایی که بر عهده ام میذارن توی تیپ و قیافه ام و ....

حالا اگه موردی پیش بیاد و انجام اون کار در حد اعلا از توان من خارج باشه یه جوری حس افسردگی میکنم دیگه اون چیز (که دیگه در حد متوسط اجرا شوه) برام لذت بخش نیست و چه بسا باعث ناراحتیم میشه

این کمالگراییه؟ 

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
من و نمیشناسی  من خودم و بزرگ نمی بینم. چون اطراف من دوستای من همشون در سطح من هستن اگه بزرگ م ...

من ادعای شناخت نکردم تفسیرم رو از حرف شما گفتم😇

فرضیه غلطی دارین ارائه میدین.

اتفاقا ادمی که فکر میکنه خیلی بالاست(ولی در واقع نیست) برای عرضه خودش در گروه هم سطح خودش جولان نمیتونه بده😇 میره سمت گروهی که فکر میکنه پائینذرش هستن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور بفهمم کمال طلبم یا خودبرتربین؟ میدونید چه طورم .. تو هرچیزی دوس دارم و تلاش میکنم که بهترین ...

همین که میگید یعنی کمال گرا.

خودبرتر بین یعنی طرف هیچ چیز خاصی نیست ولی فکر میکنه خبریه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
همین که میگید یعنی کمال گرا. خودبرتر بین یعنی طرف هیچ چیز خاصی نیست ولی فکر میکنه خبریه

خب حالا کمالگرایی صفت مطلبوبیه یا باید تضعیفش کرد؟

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
اینکه میخوام از همه جلو باشم و راست گفتی ولی بالاتر نگرفتم. اگه بالاتر میگرفتم که به اونا حسودی نمیک ...

توبخاطراینکه شاغلی شوهرت ازشوهرای اوناپولدارتره ب قول خودت جوونتری...اینایی ک گفتی همه یعنی خودتو برترمیدونی ونمیخای کسی هم سطحت باشه یاازت جلوترباشه

اینطور خودت درعذابی یه چن باری خودتوبزن بی خیالی برات عادی میشه

بیچاره داره میگه مشکلم اینه راه حل بدید  بابا خیلی باحالید همتون  بیشتر قصد تربیت استارت ...

منم از کامنتها تعجب کردم بنده خدا فقط شرایطش رو توضیح داد که با اینکه چیزی کم نداره چکار کنه حسودی نکنه بهش حمله کردن

2740

اونا اگر هیچی نداشته باشن . همینکه آرامش دارن و برادر خودشون رو با شوهرشون مقایسه نمیکنن به دنیا می ارزه .

شما باید کمک بگیری که بتونی آروم باشی با این روش بری جلو از پا در میای . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
خب حالا کمالگرایی صفت مطلبوبیه یا باید تضعیفش کرد؟

توضبج دادم در اولین ریپلای شما