2733
2739
عنوان

تو سن کم ازدواج کردم و همسرمو از دست دادم...بعدش رفتم سرکار...

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 85 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
گلم چرا میری سرکار حقوق شوهرت که هست  برو پی درست

به خاطر شرایط روحیم

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
2740
اگه رسمی باشه فک کنم بشه حقوقشو بگیری

درسته

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
به خاطر شرایط روحیم

خب اگر حقوق شوهرت هست برو دانشگاه و اینا الکی نرو سرکار

اگر ازدواجم کنی حقوق قطع نمیکنن 

فقط ی سوال زنی ک حقوق همسر میگیره اگر خودشم کارش بیمه دار باشه باز حقوق میدن یا نه؟

خب اگر حقوق شوهرت هست برو دانشگاه و اینا الکی نرو سرکار اگر ازدواجم کنی حقوق قطع نمیکنن  فقط ...

مگه ربط داره؟

خب اگر حقوق شوهرت هست برو دانشگاه و اینا الکی نرو سرکار اگر ازدواجم کنی حقوق قطع نمیکنن  فقط ...

حوصله درس نداشتم الان به درس فکر میکنم

همسرتون چند سالشون بود خدا رحمت کنه  چاره ای نیست زندگی جریان داره باد زندگی کرد

۳۱

۳ سال پیش فوت شده

2706