2752
2734
عنوان

تو سن کم ازدواج کردم و همسرمو از دست دادم...بعدش رفتم سرکار...

| مشاهده متن کامل بحث + 2930 بازدید | 85 پست
خدا رحمت کنه  اگر خدا ناراحت نمیشد مبگفتن کاش برا منم میمرد اینقدر زجرمون نمیداد

طلاق بگیرین

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
الان چند سالته ؟بچه داری؟ چیزی ارث نمونده برات دیه حقوقی چیزی؟

۲۳

بچه ندارم

بله مونده

kalon یعنی یه زیبایی که فراتر از زیباییه ظاهریه،زیبایی‌ای که انگار از قلب شروع میشه و تو چهره‌ی اون آدم میبینیش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طلاق بگیرین

زجر کشم کرده

یبار خوبه دوباره هار میشه 

پسزمم این وسط،گرفتار

اگر میمرد بچه منم راحت میشد والا...

مثه زنها قهر میکنه میره میمونه سرکار نمیاد ...

این دفعه اگر تعهد نده و پشیمون نشه از رفتارش باید اقدام کنم واقعا

زجر کشم کرده یبار خوبه دوباره هار میشه  پسزمم این وسط،گرفتار اگر میمرد بچه منم راحت میشد وال ...

2731
زجر کشم کرده یبار خوبه دوباره هار میشه  پسزمم این وسط،گرفتار اگر میمرد بچه منم راحت میشد وال ...

مشکلشون چیه؟احساس کردم اعتیاد دارن!

خب خداروشکر سنت کمه بچه هم نداری کلی برنامه مبتونی بریزی شوهرت دوس داشتی؟خوب بود ؟چرا کشتنش؟چند سال ...

آره خیلی

بهترین بود

سر یه مسئله قضایی چون از طرف مجرم تهدید شده بود ولی رای حق داده بود

۳ ساله ندارمش

۱۴سال زنشم اعتیاد ک نداشته تا الاو اما یسال شک دارم نکنه کاری میکنه نمیدونم یجوریه اصلا نمیشه بهش ت ...

حتما شکت رو برطرف کن

اعتیاد داشته باشه دست خودش نیست یهویی پرخاش میکنه

ایشالا مشکلت حل شه عزیزم

نمیدونم کارش جوری که نمیشه اعتیادم داشت افسردکی رو داره البته

درسته

واسه افسردگیش دارو مصرف میکنه؟