2733
2734
عنوان

دلم سوخت اومدم از پسره خرید کنم کارتمو خالی کرد 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2100 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم یه سری دستمال کاغذی کیفی بسته کوچیک خریدیم خیلی کشید طرف دیگه اصلا نمیگیریم چقدر بد کاری میکنن آدم از خوبی کردن فرار میکنه

همسر من خوب میکنه مثلا پول خرد هر چقدر داشته باشه همونو میده و چیزی نمیخواد ازش،۱۰ تومن میده و تموم دردسر هم نداره

2731
😐😐وای

آره بعضیا شغلشون اینه الان برید بهشون غذا بدین قبول نمی‌کنند فقط پول 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

اونوقت خیلیا چقد نگران اینا هستن😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ساده تویی مظلوم تویی همین دست فروشا شبیه یکی دو تومن کاسبن دلت برا اینا نسوزه اینا صب تا شب تو خیابون بودن گرگی شدن واسه خودشون بچه و پیر هم نداره خیلیم دندون گردن ،اما همیشه مواظب باش

It's not worth it
خیلی از مردم عوضی شدن  من آنلاین شاپ داشتم طرف سفارشش یک ملیون و سیصد میشد  برداشته بود ...

اره بعضیا اشتباهی صفر کمو زیاد میزنن. ولی اکثریت از قصد میکنن.چون تو راهی هم هستن جای ثابت ک ندارن بری یقشونو بگیری.میگن طرف مسافره دیگه.میره

نه اشتباه نشد همون لحظه بیستومنو کشید ده دیقه بعد سیصد کم شد نمیدونم چکار کرد

وای وای این شیوه ها از کیه هست ولی فکر نمیکردم یه بچه ی دست فروش بلدش باشه به هر حال خدا به جاش بهت ده برابرشو بده متاسفم از چنین ادم هایی