2752
2734

کنار لب تاپ پدرم بودم میخواستم خانوادگی فیلم ببینیم پدرم میگفت برام سرچ کن میخواستم تو لب تاپ پدرم بنویسم فیلم پلیسی چون کیبوردش پ نداشت  بجاش جایگزینی حرف( ب) رو زدم جلو پدرم سایتهای ناجور بالا اومد از خجالت قرمز شدم😭😂 از خجالت خندم گرفت پدرم خندش گرفت لب تاپو به مادرم نشون داد هعی قضیه رو تکرار میکرد که مادرم گفت زشته بده و لب خودشو گاز گرفت من قرمز شدم شدیدا گرمم شده بود💀

آیسان اسلامی به نی نی سایت پیوست(الکی😂) همون کاربر آیسان هستم این سومین اکانتمه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه بار داشتم تو پیج رادیو جوان آهنگ ساسی رو می‌دیدم که اسمش برادران لیلا بود، یه تیکه بود می‌گفت ایشالا امشب ب.گا نری، بعد بابام داشت می‌رفت بیرون گفت چیزی نمی‌خوای منم حواسم پرت آهنگ بود یکهو به بابام گفتم ب.گا نری😐😱

یه پنجره با یه قفس یه حنجره بی هم نفس  سهم من از بودن تو  یه خاطره اس همین و بس......
من یه بار داشتم تو پیج رادیو جوان آهنگ ساسی رو می‌دیدم که اسمش برادران لیلا بود، یه تیکه بود می‌گفت ...

بعدش چی شد ؟ 😂

بابات هیچی نگفت ؟ 🤦🏼‍♀️

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀