2737
2739
عنوان

به خواهر برادرم و زن داداشم بشدت حسادت میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1652 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما توي ناخودآگاهت فكر ميكني خيلي ويژكي هاي مثبت داري، مثلا دوتا سرويس طلا رو چير با ارزشي ميدوني، ي ...

چه نگاه عمیقی😶👌

چه راهی واسه حل مشکل کمالگرایی هست؟😣

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
خودش اجازه داد بقیه اینطور راجبش حرف بزنن وگرنه من قصد تخریب ندارم و نداشتم  وقتی خودش داره خا ...

بیچاره داره میگه مشکلم اینه راه حل بدید 

بابا خیلی باحالید همتون 

بیشتر قصد تربیت استارتر رو به عهده میگیرید 

2728
بیچاره داره میگه مشکلم اینه راه حل بدید  بابا خیلی باحالید همتون  بیشتر قصد تربیت استارت ...

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند
اره کلا زندگی سختی داشتم  بجگی و نوجوانی سختی داشتم

دلت رو پاک کن با خانوادت و به گذشته فکر نکن 

سرت تو زندگی خودت باشه

رو کار و زندگی و شعل و همسر خودت تمرکز کن

تنها رسیدن به موفیقت های بالاست که میتونه روحتو ازاد کنه

ته این خاله زنک بازیا هیچی نیست..تمرکزتو از روی زندگی دیگران بردار

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
2740

قشنگ نمونه بارز يه خواهرشوهر بدي اينجوري ك خودت تعريف كردي 🤭 ب نظر من نبايد به جزئيات زندگي بقيه دقت كني معلومه روش خيلي حساسي كه تا ي چيز جديد ميخره يا يه حركت روي ظاهرش ميزنه سريع متوجه ميشي 

چون اين حسادت ناخواسته روي رفتارت لحن و حتي نگاهت به عروستون تاثير ميذاره

من يه دوست اينجوري داشتم نگم برات دختر به ريزترين موضوع زندگيم دقت ميكرد و همش زندگي خودشو با من مقايسه ميكرد من خيلي دوسش داشتما ولي كم كم ازش زده شدم

ب نظرم روانشناس بتونه كمكت كنه❤️

چه نگاه عمیقی😶👌 چه راهی واسه حل مشکل کمالگرایی هست؟😣

سپاس.

کمالگرایی با خودبرتر بینی متفاوته..

انسان ذاتا کمال طلب هست.هیچ ایرادی نداره..کمال طلبی با هوش میشه مخترع دانشمند!

تا وقتی شما رو به حرکت و‌تلاش وا داشته اوکی هست.اما اگر در شما رنجشی یا بزهی ایجاد کنه باید پی این برید که درجه اش رو کم کنید.

خود برتربین چون طبل تو خالیه اسیب میزنه و‌اسیب میبینه.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
چرا اینجوری حرف میزنید خواست از خودش کامل بگه  این چه وضع تخریبه اخه  چطور به خودتون اج ...

دفیفا

من فقط خواستم بگم که شرایط من اینه. من میخواستم خودم و برتر ببینم که حسودی نمیکردم. من خودم میدونم این حسادت کار اشتباهیه دیگه لازم نیست این همه حرف زشت زده بشع

ب نظرمنم شاید اعتمادبنفسش پایینه شدیدا

من برعکس فکر میکنم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
شما توي ناخودآگاهت فكر ميكني خيلي ويژكي هاي مثبت داري، مثلا دوتا سرويس طلا رو چير با ارزشي ميدوني، ي ...

من و نمیشناسی 

من خودم و بزرگ نمی بینم. چون اطراف من دوستای من همشون در سطح من هستن اگه بزرگ میدیدم با خواهر ها و زن داداشام همکلام هم نمیشدم 

بايد مداوم مشاوره برى تا درمانش كنى 

تمام ازار و اذيت هاى دوره ى كودكى رو مرور كنيد با مشاورتون تا ريشه اش علت يابى بشه. بعد سعى كن تمركزت رو از روى زندگى ديگران بردارى به جاش به خودت جايزه بده مثلاً زن داداشت رفته بوتاكس كرده به خودت بگو برم بهش تبريك بگم ازش تعريف كنم بعد جايزه به خودم بدم خودمو دعوت كنم به يك رستوران خوب! يا وقتى ببينى چقدر خانم برادرت خوشحال شده كه ازش صادقانه تعريف كردى ممكنه دفعه اول با حرص و ظاهرى تعريف كرده باشى ولى وقتى ببينى چقدر از واكنشت خوشحال شده سرى بعد تشويق ميشى بيشتر محبت كنى و تعريف كنى و كم كم اين حس حسادت كمرنگ ميشه و جاش عشق مياد بين تون! 

مدام با خودت تكرار كن من خانواده ام دوست دارم من بخشيدمشون من گذشته رو رها كردم و اذيت هاى كودكيم فراموش كردم

اعتماد به نفسم بالاست و انقدر باارزش هستم كه دنبال سبك زندگى ديگران نرم 

ماهرخ هستم 
2706