2733
2739
عنوان

به خواهر برادرم و زن داداشم بشدت حسادت میکنم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 84 پست

رفتارات طبیعی نیست و احتمالا ریشه در بچگیت داره🤔 مثلا مورد ازار خانواده بودی (چون میگی تسبت به بقیه اینطور نیستی)🤔 یا شاید خانوادت پیش تو خیلییییییی کلاس میذارن🤔 بچگی سختی داشتی؟

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله بنظرم خیلی غیر عادیه 

فک کنم کمبود اعتماد به نفسه 

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

با این همه دک و پزی که از خودت در کردی یادت رفت بگی عقل و شعورم صفره 

اگه خواهرو برادر و زن داداشت از لحاظ عقلی بالاتر از تو هستن به این حسودی کن نه به چیزای مادی بی ارزش و پوچ 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
2738
واسه دوتا سرويس طلا الان برتر ميدونى خودتو واسه خاطر چند تكه فلز بى ارزش؟!  بعدم تحصيلات مگه خ ...

ببین من خودم و برتر میدیدم که اصلا به زندگی اونا حسودی نمیکردم

من کلی خواستم موقعیت خودم و بگم مثلا بگم که این حس بخاطر فقر نیست بخاطر تنهایی مجردی نیست وگرنه کلا مشکل اعتماد بنفس دارم 

واسه دوتا سرويس طلا الان برتر ميدونى خودتو واسه خاطر چند تكه فلز بى ارزش؟!  بعدم تحصيلات مگه خ ...

لذت بردم👏👏👏👏

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.

عقل و شعور صفر اینم اضافه کن تا درست نظر بدیم 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2706